Marki » T-Z » « Grupy

Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet

Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet

Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia

Boudoir Jouy marki Vivienne Westwood to perfumy dla kobiet. Boudoir Jouy został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, bambus i malina; nutami serca są piwonia, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i białe piżmo.

Mandarynka Bambus Malina

Piwonia Jaśmin Korzeń irysa

Drzewo kaszmirowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boudoir Jouy by Vivienne Westwood.

Boudoir Jouy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vivienne Westwood Boudoir Jouy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vivienne Westwood Boudoir Jouy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boudoir Jouy marki Vivienne Westwood. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boudoir Jouy marki Vivienne Westwood reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Nina Ricci Fille d`Eve DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Essentially Me La Joupe Comme des Garcons Dover Street Market Julian Rouas Private Collection Mazzolari Musk Baldinini Or Noir Masaki Matsushima Masaki Shiro Amouage The Library Collection Opus IV