Marki » T-Z » « Grupy

Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet

Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet

Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia Boudoir Jouy Vivienne Westwood dla kobiet Zdjęcia

Boudoir Jouy marki Vivienne Westwood to perfumy dla kobiet. Boudoir Jouy został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, bambus i malina; nutami serca są piwonia, jaśmin i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i białe piżmo.

Mandarynka Bambus Malina

Piwonia Jaśmin Korzeń irysa

Drzewo kaszmirowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boudoir Jouy by Vivienne Westwood.

Boudoir Jouy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vivienne Westwood Boudoir Jouy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vivienne Westwood Boudoir Jouy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boudoir Jouy marki Vivienne Westwood. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boudoir Jouy marki Vivienne Westwood reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver City Beach Men Profumum Roma Dulcis in Fundo Profumum Roma Patchouly Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Hugo Boss Boss Element Cartier Santos Eau de Sport Guess Guess by Marciano for Men Ermenegildo Zegna Zegna Colognia Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Profumum Roma Dambrosia Eclectic Collections Impression Escentric Molecules Molecule 03