Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Vince Camuto Vince Camuto dla kobiet

Vince Camuto Vince Camuto dla kobiet

rumowy
skórzany
Vince Camuto Vince Camuto dla kobiet Zdjęcia Vince Camuto Vince Camuto dla kobiet Zdjęcia Vince Camuto Vince Camuto dla kobiet Zdjęcia

Vince Camuto marki Vince Camuto to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vince Camuto został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są osmantus i rum; nutami serca są jaśmin, róża i skóra; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra i wanilia.

Osmantus Rum

Jaśmin Róża Skóra

Piżmo Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vince Camuto by Vince Camuto.

Jimmy Choo
Love Potion

Vince Camuto Recenzje Perfum

Beata1
Beata1

Vince Camuto to perfumy, które z założenia powinny mi się bardzo podobać. Jest wanilia, jest rum, jest żywica i paczula. Początek mocno alkoholowy, szybko łagodnieje i tak naprawdę czuć przede wszystkim wanilię z czymś. Wanilia z jaśminem, zamienia się w wanilię z paczulą, żeby zamienić się w wanilię z żywicą. Obiektywnie stwierdzam, że jest to przyjemny zapach, a porównanie jakości do ceny działa bardzo na plus.

Ale - Vince nie budzi we mnie emocji. Po prostu jest taki obojętny. Jeśli jest to pachnie ładnie, nie ma go, to jakoś specjalnie nawet o nim nie myślę. Ot, przyjemny i bezpieczny. Jeden z tych, które spokojnie można kupić komuś w ramach bezpiecznego prezentu.

Trwałość jest bardzo dobra, u mnie około 6-7 godzin przy projekcji na szerokość barków.

Według mnie nie przypomina ani Jimmy'ego Choo, ani Flowerbomb. Jesł słodki, ale to tyle podobieństwa :)

chjena
chjena

Nuty Vince Camuto są bardzo interesujące, choć kwalifikowanie go do kategorii szyprowo-kwiatowej jest już co najmniej zastanawiające. Osobiście powiedziałabym, że to gourmand z takimi maleńkimi, niewidocznymi wręcz przebłyskami akcentów skórzano-paczulowych. Najintensywniej jawią się na samym początku, gdy perfumy dopiero osiadają na skórze - są wówczas jak małe, puchate i kochane (wanilia, rum i osmantus) kociątko, które nie do końca jeszcze wie, że nieumiejętne użycie pazurków i ząbków może zranić właściciela czy inne zwierzęta. Mimo tych drobnych zadraśnięć nie sposób jednak tej słodkiej kuleczki nie wypieścić, nie całować...

Ponieważ koty żyją jednak sporo krócej niż ludzie, to Vince Camuto już po jakiejś pół godzinie traci zawadiacki charakter i staje się leniwym, wygrzewającym się w słońcu kocurem. Zostają ambra z wanilią, ciut marcepanowego rumu i nieśmiertelny osmantus, co globalnie sprowadza się do słodkawego zapachu dostępnego w co drugiej buteleczce z dolnej półki w drogerii. Niestety. Kocisku nie chce się już używać pazurów, jedynie je i śpi na zmianę. Ale czy jest złym kotem? Trudno go za to przecież ganić...

Ciężko mi uznać, że Vince Camuto jest obiektywnie złym zapachem, bo najciekawiej dzieje się w pierwszej - krótkiej! - fazie. Potem trąci banałem i bolesną wtórnością. Po raz kolejny brakuje mi na Fragrantice półki "obojętnie", na te perfumy byłaby w sam raz.

amanda
amanda

Niezły z niego przyjemniaczek z alkoholowym podbiciem.
Jest w nim na początku oprócz samego rumu coś jeszcze,coś co mi bardzo przypomina coś jadalnego.
To bodajże jakaś oranżadka,chyba taka jak dawniej bywały w proszku.Pewnikiem przypominacie sobie co poniektórzy ten zapach i smak.
Owocowo lekko kwaskowaty i orzeźwiający.
Tutaj podany z rumem i lekko doprawiony słodyczą osmantusa.
Wanilia z ambrą też jest zauważalna i w całości zapach jest z gatunku ciepłych otulaczy.
Co do projekcji jest na spokojnym poziomie,taki fajny neutralny pozwalający dopieścić się w chłodniejsze dni.

Emka
Emka

świetny, "ciepły" zapach, otula, kojarzy się bardzo pozytywnie.
Zwraca uwagę innych osób, pachnie bardzo długo na ubraniach, krócej na skórze, ale inni czują go nawet gdy mi wydaje się że już nie czuć.
Na amazonie do dostania w cenie nawet 35 USD za 100 ml, więc super stosunek jakości do ceny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vince Camuto Vince Camuto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vince Camuto Vince Camuto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vince Camuto marki Vince Camuto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vince Camuto marki Vince Camuto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Oriflame M by Marcel Marongiu Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Fendi Fendi Theorema L`Artisan Parfumeur Tea for Two Kenzo Kenzo Amour Agent Provocateur L'Agent ScentStory 24 Gold Serge Lutens Ambre Sultan Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dolce Vita Rasasi Roohey Tehbak Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Guerlain Mahora Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Hermes Elixir des Merveilles Lancome Hypnose Yves Saint Laurent Cinema Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie