Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Capri Vince Camuto dla kobiet

Capri Vince Camuto dla kobiet

Capri Vince Camuto dla kobiet Zdjęcia

Capri marki Vince Camuto to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Capri został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są kwiat brzoskwini i fiołek; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Cytrusy

Kwiat brzoskwini Fiołek

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capri by Vince Camuto.

Capri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vince Camuto Capri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vince Camuto Capri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capri marki Vince Camuto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capri marki Vince Camuto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Clinique Clinique Happy Nanette Lepore Nanette Lepore Trance Essence Whyte Rabbit Candie`s Candie`s Candie`s Heartbreaker Jennifer Lopez Live Platinum Donna Karan DKNY Women Summer Ella Mikao Yujin Gold Eisenberg Rouge & Noir D.S. & Durga Pomelo Blossom Dorin Roses des Vents Ouest