Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Capri Vince Camuto dla kobiet

Capri Vince Camuto dla kobiet

Capri Vince Camuto dla kobiet Zdjęcia

Capri marki Vince Camuto to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Capri został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są kwiat brzoskwini i fiołek; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Cytrusy

Kwiat brzoskwini Fiołek

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capri by Vince Camuto.

Capri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Vince Camuto Capri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Vince Camuto Capri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capri marki Vince Camuto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capri marki Vince Camuto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Naomi Campbell Eternal Beauty Vera Wang Flower Princess Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Laura Mercier Eau Gourmande Violette Mary Kay Bella Belara Esprit Celebration for Her Charriol Charriol Eau de Toilette Sage Machado Jade & Topaz Fiorucci Pin Up I M Funny Garage Alexia American Beauty True Delight