Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Carthago Delenda Est Villa of the Mysteries dla kobiet i mężczyzn

Carthago Delenda Est Villa of the Mysteries dla kobiet i mężczyzn

Carthago Delenda Est marki Villa of the Mysteries to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Carthago Delenda Est został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paula Pulvino. Perfumy zawierają takie składniki, jak figa, styraks, labdanum, tatarak i róża.

Figa Styraks Labdanum Tatarak Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carthago Delenda Est by Villa of the Mysteries.

Carthago Delenda Est Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Villa of the Mysteries Carthago Delenda Est, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Villa of the Mysteries Carthago Delenda Est, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carthago Delenda Est marki Villa of the Mysteries. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carthago Delenda Est marki Villa of the Mysteries reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Guerlain My Insolence Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Mojo Be Magic Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Jasper Conran Jasper Conran II Tocca Aqua Profumata Salina Flirt! Rock N Rebel Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Lulu Castagnette Lady Castagnette Zara Zara Girl