Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hedonist Rose Viktoria Minya dla kobiet

Hedonist Rose Viktoria Minya dla kobiet

białe wino
Hedonist Rose Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Rose Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Rose Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Rose Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia

Hedonist Rose marki Viktoria Minya to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hedonist Rose został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, goździk (przyprawa), brzoskwinia, róża, ambra, piżmo i białe wino.

Cytryna Goździk (przyprawa) Brzoskwinia Róża Ambra Piżmo Białe wino

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hedonist Rose by Viktoria Minya.

Hedonist Rose Recenzje Perfum

seeandsmell
seeandsmell

Do wiosennych róż mam słabość, do wina również. Pewnie dlatego właśnie Hedonist Rose jest moim ulubieńcem z serii Hedonist Viktorii Minya. To ujmujący swoim słodkim czarem zapach, który nie jest jednak tylko kolejnym różanym pachnidłem. Ma w sobie coś, co sprawia, że chce się do niego wracać — za każdym razem bardziej.

Na początku Rose Hedonist to przede wszystkim różany, konfiturowy zapach. Konfiturowy w taki sposób, w jaki konfiturowy był choćby Rose Absolue od Yves Rocher — czyli słodki, ale nie przesadnie. Dominuje w nim róża, a nie cukier. Dość łatwo może uśpić czujność, ale warto po chwili przysunąć nos do nadgarstka ponownie. Pojawi się na nim delikatny aromat cytryny. Po jakichś dwóch-trzech kwadransach, Hedonist Rose serwuje nam do róży jeszcze chrupiące, nie całkiem dojrzałe brzoskwinie. Brzoskwinie całkiem inne niż w klasycznym Hedonist: mniej soczyste, mniej słodkie, mniej miękkie. Takie, jakie smakują mi bardziej. I wino, białe wino — chłodne, lekkie, półwytrawne. To wszystko w końcu miesza się zgrabnie na ambrowej bazie ze szczyptą, dosłownie szczyptą, goździków. Przed nami bukiet róż we wszystkich odcieniach różu i jasnozłote wino, które zdążyło już się ogrzać. Rozkosznie jest na tym lekkim rauszu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktoria Minya Hedonist Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktoria Minya Hedonist Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hedonist Rose marki Viktoria Minya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hedonist Rose marki Viktoria Minya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess Gold Esteban Balade Creole Bath and Body Works Tropical Passionfruit Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily Roberto Verino VV Tropic Novae Plus Pink Miss Caty Cat Nina Ricci Nina Gold Edition Jennifer Lopez Live Platinum Agatha Agatha Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Keiko Mecheri Hanae Ebba Los Angeles Miss Fabienne