Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Hedonist Iris Viktoria Minya dla kobiet

Hedonist Iris Viktoria Minya dla kobiet

Hedonist Iris Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Iris Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Iris Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Iris Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia

Hedonist Iris marki Viktoria Minya to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hedonist Iris został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Minya. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, różowy pieprz, czarna porzeczka, irys, cedr, ziarno kakaowca, piżmo i labdanum.

Bergamotka Różowy pieprz Czarna porzeczka Irys Cedr Ziarno kakaowca Piżmo Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hedonist Iris by Viktoria Minya.

Hedonist Iris Recenzje Perfum

seeandsmell
seeandsmell

Co wspólnego ma Hedonist Iris z klasycznym Hedonist? Kompletnie nic. Hedonist jest bogaty, Hedonist Iris — prosty. Hedonist jest ciepły, Hedonist Iris — chłodny. Hedonist jest zmysłowy, Hedonist Iris — wyniosły, nieco niedostępny. Ma swój tajemniczy urok, intryguje, ale nie uwodzi otwarcie. Udaje, że nie widzi zaciekawionych spojrzeń.

Jest miękki irysowym masłem, jednym z najdroższych składników, jakie można znaleźć w perfumach. Przyprószony irysowym pudrem, czysty i mydlany — momentami aż do bólu — piżmem. Wytrawny, surowy nieco gorzkim kakao. Czarną porzeczkę czuję bardzo, bardzo delikatnie; bardziej jej mało aromatyczną skórkę niż słodko-kwaśne wnętrze. To nie jest zapach ani kwiatowy, ani owocowy, ani drzewny. To zapach pełen abstrakcji, pachnący drobnym pyłkiem pokrywającym irysowe płatki, dostojną smukłością łodygi tego kwiatu. I mydłem.

Hedonist Iris nieszczególnie rozwija się na mojej skórze. Jego początek i serce są przyjemniejsze od zakończenia, gdzie na pierwszy plan wychodzi u mnie pobrzmiewające zbyt jawną syntetycznością piżmo. Wcześniej jest przestrzenniejszy, głębszy — ciekawszy. Ze wszystkich Hedonistów, irysowy przypadł mi do gustu najmniej. Nie zachwyca nawet trwałością, która u mnie wynosi około 6 godzin. Trzyma się dość blisko skóry, ale to akurat moim zdaniem przemawia na jego korzyść. Jest dyskretnym szeptem odzianej w aksamit elegantki. A, jak wiadomo, damy nie podnoszą głosu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktoria Minya Hedonist Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktoria Minya Hedonist Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hedonist Iris marki Viktoria Minya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hedonist Iris marki Viktoria Minya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Lanvin Rumeur Sarah Jessica Parker Covet Kenzo Kenzo Amour Indian Holi M. Micallef Note Poudree Revlon Fire & Ice Cool Jardin de France Anandita Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Lanvin Lanvin L`Homme s.Oliver QS by s.Oliver Roberto Verino Gold