Marki » T-Z » drzewno - szyprowe « Grupy

Hedonist Viktoria Minya dla kobiet

Hedonist Viktoria Minya dla kobiet

rumowy
Hedonist Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia Hedonist Viktoria Minya dla kobiet Zdjęcia

Hedonist marki Viktoria Minya to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Hedonist został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Minya. Nutami głowy są brzoskwinia, rum i bergamotka; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, osmantus i tytoń; nutami bazy są wetyweria, cedr i wanilia.

Brzoskwinia Rum Bergamotka

Jaśmin Kwiat pomarańczy Osmantus Tytoń

Wetyweria Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hedonist by Viktoria Minya.

Hedonist Recenzje Perfum

seeandsmell
seeandsmell

Zamknięty w zachwycającym szklanym flakonie zdobionym złotem, Hedonist to przepych wcielony w perfumy. Jest rumianą barokową pięknością w ciężkiej sukni koloru miodu i gdyby nie to, że obcować z nią i całym jej zbytkiem trzeba o wiele za blisko, w komnacie, która zdaje się nie mieścić nic więcej niż to krągłe zjawisko — można byłoby się zakochać. W zasadzie — i tak można, pod warunkiem, że ma się zdolność do kochania w sposób masochistyczny, oddając się pod bezwzględną dominację. Ja jej nie mam, a Hedonist wymaga takiego właśnie poddaństwa. Przytłacza ciężarem swojej słodyczy.

Na mojej skórze kładzie się cząstkami soczystej, dojrzałej brzoskwini, ociekającej gęstym, złocistym miodem i kroplami rumu — a to tylko początek. Z upływem czasu upojona rumem brzoskwinia zaczyna przysypiać, a miód odziewa się w aksamitny osmantus i przyozdabia świetlistym kwiatem pomarańczy. To chyba najprzyjemniejsza faza tego zapachu, trwa 2 lub 3 godziny — daje odpocząć, jest ciepła i jasna, choć nadal bogata. A potem coś się psuje: zaczyna się robić duszno. Może to tytoń, z którym po drodze mi zwykle w perfumach, okazał się zdrajcą? A może po prostu mam już dosyć ucztowania? Niektórzy używają słowa uwodzicielski, by ten zapach opisać, a ja napiszę tylko, że czytałam, iż niedostatek tlenu potęguje uczucie przyjemności i nieco złośliwie tutaj doszukiwałabym się klucza.

Ale tak jak Jaroslav, zdecydowanie polecam testy. Ta kompozycja robi wrażenie. Warto ją poznać i potraktować jako wyjątkowe doznanie, nawet jeśli tak jak ja stwierdzi się po kilku testach, że nawet aplikując mniej, nie da rady się jej unieść. Nie sposób nie docenić kunsztu, z jakim została stworzona.

JAROSLAV
JAROSLAV

Hedonist VIKTORII MINYA to prawdziwe dzieło sztuki! Piękny flakon z pływającymi w nim płatkami prawdziwego złota zamknięty w pudełku z czarnej skóry.
W otwarciu uderza nas cudowny aromat miodu kwiatowego, choć w składzie próżno go szukać. Razem ze słodką dojrzałą brzoskwinią polaną rumowym likierem i wanilią tworzą przepiękny słodki, upajający zapach aż chciałoby się go zjeść:)
To naprawdę bardzo,ale to bardzo udane pachnidło!♥
Gorąco polecam testy.
Próbki dostępne są na stronie marki.

Hedonist by Viktoria Minya 3.50 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktoria Minya Hedonist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktoria Minya Hedonist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hedonist marki Viktoria Minya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hedonist marki Viktoria Minya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Cuirs Nasomatto Black Afgano Serge Lutens El Attarine Byredo Seven Veils Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Nasomatto Absinth Jean Paul Gaultier Kokorico Ramon Molvizar Black Cube M. Micallef Ylang in Gold Chopard Madness Carner Barcelona Tardes Annayake Miyako Diptyque Philosykos Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Parfum d`Empire Ambre Russe Bond No 9 Central Park Rania J Ambre Loup Penhaligon`s Hammam Bouquet Perris Monte Carlo Ambre Gris By Kilian Rose Oud