Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Eau de Hongrie Viktoria Minya dla kobiet i mężczyzn

miodowy
ziołowy
Eau de Hongrie Viktoria Minya dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Hongrie marki Viktoria Minya to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Hongrie został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Viktoria Minya. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, miód, drzewo sandałowe, cytryna, grejpfrut, goździk (przyprawa), kocanka, labdanum, piżmo, fasolka tonka i tokaji wine.

Jaśmin Miód Drzewo sandałowe Cytryna Grejpfrut Goździk (przyprawa) Kocanka Labdanum Piżmo Fasolka tonka Tokaji wine

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Hongrie by Viktoria Minya.

Botrytis
Escada Collection

Eau de Hongrie Recenzje Perfum

amanda
amanda

Z razu zdawać by się mogło,że butelka ta zawiera bardzo słodki wręcz ulepno miodny zapach.
Cały urok tego zapachu na mojej skórze wyskakuje praktycznie po chwili,kiedy gęsty miód ustępuje łagodniejszej słodyczy,nadal jednak z gatunku miodnych. W tle bardzo delikatne goździki(przyprawa)z drzewem sandałowym i doprawione tonką.
Zapach linearny,jednak dla mnie jako fanki słodkości to nie wada.
Nawet dziś w upalny dzień delikatnie zaaplikowany lekko i wdziecznie wibruje ciepłem miodowej wanilii.
Wiem jedno,że nawet w gorące dni warto testować zapachy,które zazwyczaj używamy jesienią i zimą,bo o każdej porze roku inaczej je odbieramy i inaczej układają się na skórze.

Eau de Hongrie by Viktoria Minya 4.17 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktoria Minya Eau de Hongrie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktoria Minya Eau de Hongrie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Hongrie marki Viktoria Minya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Hongrie marki Viktoria Minya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fève Délicieuse Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Lalique Le Baiser L`Erbolario Dolcelisir Yves Rocher Rose Absolue Serge Lutens Santal Majuscule Parfum d`Empire Ambre Russe Etro Sandalo Nobile 1942 La Danza delle Libellule Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Montale Intense Cafe L`Artisan Parfumeur Caligna Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Hermes L’Ambre des Merveilles Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Profumum Roma Dolce Acqua Profumum Roma Battito d`Ali Guerlain Samsara Eau de Toilette