Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

tytoniowy
skórzany
lekko korzenny
Spicebomb Viktor&Rolf dla mężczyzn Filmy
Spicebomb Viktor&Rolf dla mężczyzn Zdjęcia Spicebomb Viktor&Rolf dla mężczyzn Zdjęcia Spicebomb Viktor&Rolf dla mężczyzn Zdjęcia

Spicebomb marki Viktor&Rolf to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Spicebomb został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz i elemi; nutami serca są szafran, cynamon i papryka; nutami bazy są wetyweria, tytoń i skóra.

Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz Elemi

Szafran Cynamon Papryka

Wetyweria Tytoń Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spicebomb by Viktor&Rolf.

Bvlgari Man In Black
1899 Hemingway
Manful
Spicebomb Eau Fraiche
Veni

Spicebomb Recenzje Perfum

KMWTW
KMWTW

Ciepły, słodki, fantastycznie doprawiony zapach. Otwarcie atakuje nas słodko-ostrym akordem owoców i pieprzu. Potem zapach łagodnieje i w sercu wyłania się najbardziej reprezentatywny składnik owego pachnidła - aromatyczny cynamon. Z kolejnym upływem minut kompozycja traci na sile rażenia i projekcji z początkowych faz i zamienia się w baaaardzo grzecznego, skórzano-tytoniowego chłopca. Ewolucja tego zapachu jest bardzo dynamiczna, niestety na niekorzyść. To, co najlepsze w granacie, dzieje się bowiem na początku. Wtedy Spicebomb wręcz napastuje nas przyprawowo-słodko-ostrymi niuansami i w mojej opinii ociera się wtedy o geniusz. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak też kończy się bardzo szybko w tym pachnidle faza głowy i serca, natomiast zostaje nudna i do bólu zwyczajna baza, która trwa ładnych kilka godzin. Warto też wspomnieć o słusznych zarzutach o pokrewieństwo z Łan Miljonem. Zdecydowanie jest to odpowiedź Polge'a na hiperextrahit od Paco Rabanne. O ile jednak tamten jest zwyczajnym, słodkim ulepem bez emocji i większych ewolucji na skórze, o tyle niniejszy bohater oferuje nam całą paletę wrażeń i emocji. I dla całokształtu jestem w stanie przeboleć nieciekawą bazę tego soczku. Parametry bardzo zadowalające. Mimo wszystko... Kocham.

Perelka
Perelka

Cudny przyprawowy zapach, męski i seksowny. Pierwsze wrażenie jest niesamowite, jest ostro i uwodzicielsko. Później zapach się wysładza. Byłby moim ideałem dla mężczyzny, gdyby nie nadmiar słodkości, których nie lubię w męskich perfumach.

kwiatek
kwiatek

Victor&Rolf nie wypuszcza 4 zapachów rocznie jak to głowni gracze w tym biznesie zwykli robić. Dlatego uważam, że ich kompozycje (mowa o tych męskich) przynajmniej nie są nijakie. Kwestia gustu czy komuś podejdą. Mi akurat Spicebomb podszedł od pierwszego użycia. Uwielbiam cynamon, szafran, tytoń oraz wetywerie i to chyba dzięki tym składnikom się polubiliśmy. Na jesień/zimę będą jak ta lala. Słów kilka o technicznych właściwościach: prodżekszyn początkowo bombowa by po jakiś 1-1,5h przejść w tryb na długość ramion i z każdą godziną cichną, londżewyty oscyluje w granicach 8-10h na mojej skórze czyli zadowalająco.

Marcin__
Marcin__

Spicebomb jest ciekawym przyprawowcem, w którym główną rolę odgrywa cynamon, delikatnie doprawiony cytrusami, pieprzem, papryką i szafranem. Tytoniowo-skórzana baza dodaje mu odrobinę męskości, ale całość wg mnie jest uniseksem.

Trwałość powyżej 8 h, projekcja niezła przez 4 h. Zapach raczej na chłodne pory roku, ze wskazaniem na jesień i wiosnę.

salvadora
salvadora

Zapach lekki,świeży. Słodycz przeplatana nutami cytrusowymi z dodatkiem przypraw. Bardzo delikatnie doprawiony. Pasuje mi na upalne lato, będzie fajnie orzeźwiał. Według mnie to zapach mało męski.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Zapach w stylu, który lubię: słodko-waniliowy. Ciepły i przyjemnie rozlewający się na skórze. Tak naprawdę chciałem spróbować Diora Homme, ale wydał mi się zbyt kremowy i... kobiecy, więc miła Pani z perfumerii poleciła Spicebomb, bo, jak stwierdziła- "jest dużo ładniejszy i ciekawszy". Trudno się z nią nie zgodzić. Tak jak pisali poprzednicy- najfajniejszy jest początek, gdzie przez ziołowo-przyprawowe otwarcie przebija się waniliowa słodycz. Potem jest już otulająco i, jakby to powiedział mój bratanek "ciasteczkowo". Ładnie. Cena jest adekwatna i do trwałości (choć przy samej skórze wyczuwam go nawet po 8 godzinach), i mocy (pierwsza godzina- mega moc, potem coraz bliżej skóry), oraz kompozycji. Na jesienne wieczory w sam raz. Na dzień za słodki. Pewnie kupię za jakiś czas, jak stanieje :-)

amen
amen

Największe zaskoczenie 2012 roku. Zapach najpierw mnie odrzucił brakiem oryginalności. Ale dałem mu drugą szansę i poczułem jak bardzo myliłem się za pierwszym razem. Oczywiście czuć przyprawy ale co najbardziej mnie ujęło w tym zapachu to przede wszytskim wyraźna nuta dojrzałych owoców na początku. Nie są to owoce kwaskowe, ale bardziej słodkie, które współgrają z cynamonem który jest najbardziej wyczuwalną nutą z przypraw. Gdybym poprzestał pisać teraz to pewnie stworzyłbym obraz typowego jabłka z cynamonem, więc spieszę dodać że bardzo istotnym partnerem dla tych zapachów jest nuta tytoniu. Bardzo wyczuwalna, dodająca zapachowi ostrego i lekko świdrującego ale aksamitnego tonu, który z kolei pięknie łączy się z wonią skóry. Mało? zapomniałbym o szafranie, który w zapachu przewija sie razem z cynamonem.

Podsumowując - zapach raczej nie odkrywczy, ale smaczny i na pewno wzbudzający pozytywne komentarze płci przeciwnej. Polecam

Spicebomb by Viktor&Rolf 3.82 out of 5 based on 75 ratings and 7 user reviews

72.50 USD
Viktor Rolf Spicebomb Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Viktor Rolf Spicebomb Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
72.99 USD
Spicebomb by Viktor Rolf EDT Spray 1.7 oz Aftershave Balm 1.7 oz Shower Gel 1.7 oz for Men
81.00 USD
Viktor Rolf Spicebomb Eau De Toilette Spray 150ml 5.07oz
Viktor Rolf Spicebomb Eau De Toilette Spray 150ml 5.07oz
Gift Set 3.04oz
113.50 USD
Viktor Rolf Spicebomb Coffret Eau De Toilette Spray 90ml 3.04oz After Shave Balm 50ml 1.7oz Shower Gel 50ml 1.7oz 3pcs
Sephora.com, Inc.
115.00 USD
Viktor Rolf Spicebomb Digital Art Limited Edition 3.04 oz Eau de Toilette Spray
Viktor Rolf Spicebomb Digital Art Limited Edition 3.04 oz Eau de Toilette Spray
Eau De Toilette 5oz
Eau De Toilette 5oz
Viktor Rolf 'Spicebomb' Eau de Toilette 5 oz. 183 Value

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Spicebomb, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Spicebomb, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spicebomb marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spicebomb marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Gucci Gucci Pour Homme II Thierry Mugler A*Men Tom Ford Tobacco Vanille Christian Dior Fahrenheit Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Dior Homme Intense Creed Aventus Lubin Idole Eau de Parfum Tom Ford Grey Vetiver Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Carolina Herrera 212 Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Burberry London for Men Carolina Herrera 212 VIP Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Jean Paul Gaultier Le Male