Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Pink Sparkle Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Pink Sparkle Viktor&Rolf dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Flowerbomb Pink Sparkle marki Viktor&Rolf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowerbomb Pink Sparkle został wydany w 2009 roku. Flowerbomb Pink Sparkle stworzyli Olivier Polge, Carlos Benaim i Domitille Bertier. Nutami głowy są bergamotka i herbata; nutami serca są jaśmin, frezja, esencja różana i orchidea; nutami bazy są piżmo i paczula.

Bergamotka Herbata

Jaśmin Frezja Esencja różana Orchidea

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb Pink Sparkle by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Pink Sparkle Recenzje Perfum

Flowerbomb Pink Sparkle by Viktor&Rolf 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb Pink Sparkle marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb Pink Sparkle marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Histoire d`Eau Benetton Paradiso Inferno Woman Calypso St. Barth Jala Tocca Touch Fragonard Diamant Keiko Mecheri Oliban Marilyn Miglin Divine Halston Halston Woman Ellie Perfume Ellie Nuit Ted Baker Secondscent Essentially Me White Blooms Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink