Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Limited Edition Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Limited Edition Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Limited Edition marki Viktor&Rolf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flowerbomb Limited Edition został wydany w 2015 roku. Flowerbomb Limited Edition stworzyli Olivier Polge, Carlos Benaim i Dominique Ropion. Nutami głowy są bergamotka, herbata i osmantus; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy, frezja, orchidea i róża; nutami bazy są piżmo i paczula.

Bergamotka Herbata Osmantus

Jaśmin Kwiat pomarańczy Frezja Orchidea Róża

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb Limited Edition by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb Limited Edition marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb Limited Edition marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Stella McCartney Stella in Two Amber Tom Ford Black Orchid Al-Rehab Sultana Kanabeach Kanabeach Femme Boadicea the Victorious The Exclusives Salubrious Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Arno Sorel Shaman Femme Otto Kern Egoluxe Feminin Avon Rare Diamonds Xerjoff Oesel En Voyage Perfumes Carmel Boheme