Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowerbomb La Vie En Rose 2015 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb La Vie En Rose 2015 Viktor&Rolf dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

lekko korzenny
Flowerbomb La Vie En Rose 2015 Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb La Vie En Rose 2015 Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia

Flowerbomb La Vie En Rose 2015 marki Viktor&Rolf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flowerbomb La Vie En Rose 2015 został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są róża, jaśmin i orchidea; nutami bazy są paczula i ambra.

Mandarynka Grejpfrut Różowy pieprz

Róża Jaśmin Orchidea

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb La Vie En Rose 2015 by Viktor&Rolf.

Flowerbomb La Vie En Rose 2015 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose 2015, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose 2015, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb La Vie En Rose 2015 marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb La Vie En Rose 2015 marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera So Chic Limited Edition Versace Crystal Noir Joop! Muse Lancome Tresor Elixir The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Collistar Benessere dei Sensi Jeanne Arthes Sultane Silver Liz Claiborne Liz Penhaligon`s Amaranthine O Boticario Glamour Secrets Rose Serge Lutens Rose de Nuit Otto Kern Egoluxe Feminin