Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 marki Viktor&Rolf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, osmantus i wanilia.

Jaśmin Osmantus Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Recenzje Perfum

Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 by Viktor&Rolf 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Montblanc Femme de Montblanc Carolina Herrera CH Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes Fendi Fendi 2004 Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Jessica Simpson Fancy Love Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Caesars World Caesars Woman Goddess Parfums 06130 Feuille de Reglisse Christian Dior J`Adore L`Or Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle