Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Extreme 2007 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Extreme 2007 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Extreme 2007 marki Viktor&Rolf to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowerbomb Extreme 2007 został wydany w 2007 roku. Flowerbomb Extreme 2007 stworzyli Olivier Polge, Carlos Benaim i Domitille Bertier. Nutami głowy są jaśmin i bergamotka; nutami serca są osmantus, białe kwiaty i liść palmy; nutami bazy są ambra, paczula, benzoes i wanilia.

Jaśmin Bergamotka

Osmantus Białe kwiaty Liść palmy

Ambra Paczula Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb Extreme 2007 by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Extreme 2007 Recenzje Perfum

Flowerbomb Extreme 2007 by Viktor&Rolf 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb Extreme 2007 marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb Extreme 2007 marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Clean Clean Shower Fresh Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Philosophy Baby Grace Estée Lauder Beautiful Spring Veil Faconnable Faconnable Femme Pacifica Tunisian Jasmine Stella McCartney Stella in Two Peony Egofacto Me Myself & I Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Marc Jacobs Daisy Garland Salvatore Ferragamo Attimo