Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Extreme 2007 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Extreme 2007 Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Extreme 2007 marki Viktor&Rolf to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowerbomb Extreme 2007 został wydany w 2007 roku. Flowerbomb Extreme 2007 stworzyli Olivier Polge, Carlos Benaim i Domitille Bertier. Nutami głowy są jaśmin i bergamotka; nutami serca są osmantus, białe kwiaty i liść palmy; nutami bazy są ambra, paczula, benzoes i wanilia.

Jaśmin Bergamotka

Osmantus Białe kwiaty Liść palmy

Ambra Paczula Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb Extreme 2007 by Viktor&Rolf.

Flowerbomb Extreme 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb Extreme 2007 marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb Extreme 2007 marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Lily Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Diptyque Ofresia Penhaligon`s Violetta Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Jacques Fath Jacques Fath Irissime Lucy B Tropical Gardenia Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Calvin Klein Beauty Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive By Kilian Love and Tears