Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Eau de Toilette Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Eau de Toilette Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Eau de Toilette marki Viktor&Rolf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowerbomb Eau de Toilette został wydany w 2007 roku. Flowerbomb Eau de Toilette stworzyli Olivier Polge, Carlos Benaim i Domitille Bertier. Nutami głowy są pomarańcza, tangeryna i różowy pieprz; nutami serca są osmantus, jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są ambra, drzewo kaszmirowe i paczula.

Pomarańcza Tangeryna Różowy pieprz

Osmantus Jaśmin Frezja Róża

Ambra Drzewo kaszmirowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb Eau de Toilette by Viktor&Rolf.

Jimmy Choo Eau de Toilette
Play It Pin Up
Nude
Moschino Funny!

Flowerbomb Eau de Toilette Recenzje Perfum

Monolithe
Monolithe

Mmm...wącham i czuje tutaj cytruski oraz kwiecie w pudrze, a raczej cukrze pudrze. Na pewno nie jest za słodko, wszystko idealnie wyważone. Najmniej lubiana nuta ,,esensji herbacianej" z EDP, która tam się wybijała najbardziej, tutaj grzecznie gra w tle. Pasuje mi ta krótko parzona herbatka do tego deseru, oj pasuje. Powiedziałabym, że pachnie prawie jak Ice Tea (ale domowej roboty, bez chemii, posmaku plastku) i tak samo orzeźwia. Dziś grubo ponad 20 stopni a ja noszę na sobie tą bombke i powiem wam szczerze - jak dla mnie bomba!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb Eau de Toilette marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb Eau de Toilette marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Kenzo Madly Kenzo! Max Mara Kashmina Touch Giorgio Armani Si Christian Dior Dior Addict Chanel Chance Eau Fraiche Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Kenzo Amour Tom Ford Velvet Orchid Laura Biagiotti Roma Yves Rocher Voile d'Ambre Lancome Hypnose Torrente L`Or de Torrente Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Sensuous Yves Saint Laurent Cinema Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Christian Dior Poison Prada Prada Candy L'Eau Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum