Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet

Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Filmy Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Filmy
Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Flowerbomb Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia

Flowerbomb marki Viktor&Rolf to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowerbomb został wydany w 2005 roku. Flowerbomb stworzyli Olivier Polge, Carlos Benaim, Domitille Bertier i Dominique Ropion. Nutami głowy są bergamotka, herbata i osmantus; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, frezja, róża i orchidea; nutami bazy są piżmo i paczula. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best National Advertising Campaign / Print 2006.

Bergamotka Herbata Osmantus

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Frezja Róża Orchidea

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowerbomb by Viktor&Rolf.

La Vie Est Belle
Black Peony
Zara Black Peony
So Elixir Bois Sensuel
Flowerbomb Extreme 2013

Flowerbomb Recenzje Perfum

cudmiódmalina
cudmiódmalina

Herbatka ... Słodka herbatka...I chyba tylko tyle. Kupując w ciemno liczyłam na coś więcej.Żeby nie było , jest to ładny zapach, taki przyjemniaczek na wiosnę, lato. Projekcja całkiem dobra , trwałość 4-5 godzin a później szybciutko znika i muszę się dopsikać. Flaszkę 100 ml męczę od kilku miesięcy i dłużej nie dam rady bo posiadam ciekawsze zapachy w swoich zbiorach. Bombkę chętnie oddam bo stoi już zapomniana w głębi szafy.

KALINA
KALINA

Flowerbomb - zapach bardzo prosty i bardzo drogi! Herbata earl grey z cukrem i kwiatki.Mimo wszystko bombkę bardzo lubie i chętnie jej używam. Mam 3 butelkę, kojarzy mi się z urodzeniem syna i przepiekna jesienia i wtedy najchętniej po nią sięgam. W tej chwili kolejna setka u mnie gości. Perfumy bardzo podobaja się mojemu męzowi, który w szczególności w te chętnie mnie obdarowywuje. Ale do rzeczy. Sam zapach jest nader przyjemny, słodki, miły, ale dla mnie nie jest landrynkowy ani infantylny. Wyczuwam słodycz herbaty bargamotkowej i frezję, a ten kwiat szczególnie kocham. Reszta jest dla mojego skomponowana cudownie i idealnie. Na mnie Bombka jest bardzo trwała, z dobra projekcją i zupełnie mnie nie przydusza jak ma to miejsce w przypadku LVEB. Ubrania w szafie przechodzą zapachem Flowerbomb czasem od jednej wiszącej apaszki spryskanej owymi perfumami. Butelka śliczna, wersje limitowane to prawdziwa ozdoba toaletki. Ale po butelce nigdy nie oceniam zapachu, to tylko dodatkowy atut wizualny, dla mnie nie mający zupełnie znaczenia przy wyborze czy ocenie zapachu. Używane w zimie i na jesieni daja mi poczucie ciepła, a ich słodycz w tych porach roku najbardziej mi odpowiada i jest taka puchata, sliczna i bardzo kobieca.

Noel
Noel

Komercyjny słodziak, trochę kwiatowy, ale w większości to herbata z cukrem, czasami herbata wychodzi na pierwszy plan, czasami cukier i tak dopóki zapach się nie ulotni, trzyma się słabo na mojej skórze, po dwóch godzinach musiałam się mocno starać żeby cokolwiek wyczuć.

Perfumy spodobają się wielu, są łatwe w lubieniu, słodkie i przymilne. Jako, że nie przepadam ani za landrynkową słodyczą w perfumach, ani za zapachami kwiatowymi to do mnie nie przemawiają, są proste, nie ma sensu doszukiwać się w nich głębi. Nie sugerujcie się nazwą, to nie jest bomba kwiatowa, to jest bomba słodkości z filiżanką herbaty, a słodkości tej jest tam tyle, że nawet ja, nielubiąca kwiatowych zapachów osoba zatęskniłam za chociażby odrobiną jaśminu czy konwalii pod tą toną lukru.

Beata Maria
Beata Maria

Długo zastanawiałam się czy w ogóle cokolwiek pisać o tym zapachu ale jednak dzisiaj obcując z nim postanowiłam się wypowiedzieć.
O nutach nie będę się rozpisywać, bo "jaki kuń jest, każdy widzi", natomiastFlowerbomb zdecydowanie kojarzy się z La Vie est Belle.I tu w zasadzie można by się było skupić na różnicach. Według mnie,LVeB jest trwalszy, energiczniejszy z większą projekcją.Tu przeciwnicy tego zapachu zapewne krzykną: "śmierdzący killer". Ok. mają prawo, ja kocham ten zapach:-).Bombka jest bardzo przyjemna, wręcz jadalna ale jakby trochę cichsza i bardziej utrzymująca się blisko skóry.Obydwa zapachy bardzo ładne, jednak ja wybieram LVeB.I tu w zasadzie jest główna rozgrywka czy ktoś woli markę Lancome czy jednak wielbi markę Viktor& Rolf.
Wybór należy do nas, ja wybrałam Lancome.

xmagx
xmagx

Piękny herbaciano-słodki zapach w jeszcze piękniejszym flakoniku.Jak tu go nie kochać?Jest to zapach zapadający w pamięc , zbierający komplementy i przede wszystkim poprawiający humor.Jest również szalenie wydajny bo wystarczy go odrobinka aby cieszyć sie zapachem cały dzień (na ubraniach nawet kilka dni).Jednocześnie nie jest drażniący czy cukierkowo-słodki , jest to zapach , którego nie mam dosyć...nawet latem:)

Malutka100
Malutka100

Zdecydowałam się przetestować ten zapach, gdyż w jego recenzjach często trafiałam na stwierdzenie, że jest podobny do La vie est belle. To było dla mnie mocnym argumentem, gdyż zapach od Lancome bardzo lubię.
Po testach muszę jednak stwierdzić, że Flowerbomb mnie rozczarował. Spodziewałam się wielkiego Wow, a otrzymałam dość ładny, ale w żadnym stopniu nie porywający zapaszek.

W zapachu tym wyczuwam głównie herbatę, co mnie bardzo drażni ( tak samo miałam w przypadku So elixir od YR). Co gorsza na mnie zapach jest jednowymiarowy, cały czas pachnie tak samo. Czuje się trochę, jakbym wpadła do wielkiej beczki z posłodzoną herbatą ;-)

Zapach jest pudrowy, bliskoskórny.
Jeśli chodzi o trwałość, nie jest moim zdaniem najlepsza, po kilku godzinach zapach staję się słabiutki, aż w końcu całkiem ginie. Nie czuje go na ubraniach na następny dzień. To nie ta liga perfum.

Mojemu mężczyźnie się podoba, mnie jednak nie porwał. Nie jest brzydki, ale piękny też nie. Nie ma siły rażenia, której oczekuje od perfum. Jest wręcz pospolity i czasami zastanawiam się, skąd wziął się ich fenomen i aż tak duża popularność.

Ja Bombcę z pewnością już podziękuję. Wykorzystam swoją odlewkę i bez żalu się pożegnamy.

Aliszu
Aliszu

Kupione w ciemno a co! 100ml EDP,nuty świetne,to nie sprawdzam. Musi mi się podobać, no musi! No i mi się nie podoba... To już było, wtórne, słodkie i takie o niczym. Słodko,słodko, herbata i po zapachu. Na mnie nietrwałe i z małą projekcją. Nie wiem gdzie jest paczula i orchidea. Generalnie niczego nie udaje mi się rozpoznać prócz herbaty. Nie dla mnie te perfumy ale wierzę,że mogą mieć swoje wielbicielki.

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Szczerze,nie rozumiem szumu i zachwytu nad nimi.Weszłam w posiadanie tej bomby (?) nie znając wcześniej.Uwielbiam,słodkości,kwiatuszki.Najlepiej by dusiły wszystkich dookoła.
Tak też wyobrażałam sobie te.Są piękne ale muszę sama się niuchać by coś poczuć :c chyba,że moja skóra je wypija w ciągu 1 godziny :)

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Na początku uderza mnie ziołowy olejek kamforowy - tak tak, ten sam, który miałam na plecach, gdy byłam chora. Zapach ten sam w sobie nie jest dla mnie męczący, ale dziwi mnie jego obecność w perfumach.

Później kompozycja staje się coraz bardziej kwiatowa. W kolejnej fazie wyłania się wanilia, a raczej coś bardzo podobnego do wanilii. Na mojej skórze ta nuta bierze przewagę nad innymi kwiatami. Do końca czuję już tylko tą pseudo-wanilię i gdzieś daleko troszeńkę przytłumionych kwiatów. Nic więcej... Zapach u mnie jest bardzo nietrwały i bardzo rozwodniony, ale np. u mojej siostry czuć go bardzo mocno.

Flowerbomb może i jest ładny, ale dla mnie to nic ciekawego. W otwarciu bardzo podobny do LVEB za którym z resztą nie przepadam.Typowy zapach, który ma podobać się wszystkim. W męczarniach będę używać 100ml, które dostałam w prezencie...

hedera_helix
hedera_helix

Jest tak słodki, że trudno mi wyczuć konkretne nuty zapachowe. Spodziewałam się czegoś lepszego. Niestety na mojej skórze jest męczący w odbiorze i nieciekawy.Bardzo podobny do La Vie Est Bell (który jeszcze gorzej na mnie pachnie). Trwałość oczywiście bardzo dobra.

Edi
Edi

Czekając na jesień szukałam dla siebie jesiennego zapachu. Flowerbomb Viktor&Rolf kupiłam jednocześnie z LVEB EDP, bo uważałam, że podobieństwa nie ma między nimi a testowane na bloterkach podobały mi się bardzo.
Po kilkunastu dniach używania widzę, że podobieństwo jest wielkie, że na mnie pachną prawie jednakowo.
Dziś wąchając oba zapachy za głowę się łapię, że mogłam tak zdublować podobne pachnidła.
Jak wiadomo, zapach i gust to kwestia indywidualna, ale Flowerbomb Viktor&Rolf podoba mi się bardzo, lubię go na sobie i ubraniach, utrzymuje się długo, daje wrażenia radości i odświeżenia a zachwyt nad LVEB przeszedł mi tak szybko jak się pojawił, zapach jest na początku słodki i ma w sobie chrupkość orzechów, ale koniec męczy i nudzi.
Flowerbomb Viktor&Rolf ma w sobie przede wszystkich długo trwającą słodką świeżość a LVEB jest tylko zwyczajnie słodki.

perfumefreakz
perfumefreakz

Nie rozumiem o co tyle hałasu gdy wącham kwiatową bombkę. Później jednak patrzę na reklamy i popularność tego zapachu i coś zaczyna mi świtać. Poza LVEB, obgadanym do znudzenia i poza Si, to ideał tzw. crowd-pleasera. Jest bardzo łatwy i przyjemny w noszeniu - niby, że kwiaty i, że taki zmysłowy ale w gruncie rzeczy to po prostu cukierek, cukier, cukieruś i gdzieś tam lekka zielona herbatka w tle. Nigdy nic więcej nie wykryłem w tym zapachu - dla mnie dość nudny, przewidywalny i przeciętny - ale cena i sugestywność oraz popularność robią swoje, dlatego ludzie kupują jak szaleni. To taki niegroźny ulep, dajmy mu żyć, są gorsze kompozycje. Ja nie przepadam, może dlatego, że nie lubię stricte słodziaśnych, puchatych wat cukrowych, ale w pełni pojmuję co stoi za sukcesem tego zapachu. Co do parametrów to znam trwalsze, ale nie jest żle.

Sobi
Sobi

Uwielbiam zapach herbaty pod każdą postacią, lubię słodziaki, ale słodyczy Flowerbombu EDP nie mogę znieść. Na mojej skórze zapach po prostu staje się ulepny do bólu zębów, a szkoda, bo na papierku w ostatniej nucie czuję przepiękną świeżą kwiacianą herbatę. To wszystko pchnęło mnie do wywąchania wersji toaletowej, którą uwielbiam za to, że jest w niej esencja z kwiatowej herbaty bez cukru. Wszystkim hejterom flowerbombowym polecam zapoznanie się z jego lżejszą wersją.

Porównań do LVEB nie rozumiem, to samo otwarcie, ale później zupełnie różne zapachy. Dla mojego nosa z korzyścią dla pudrowego iryska LVEB. Za to polecamm Pink Sugar Aqualiny podawany na zagranicznej fragrze jako mniej intensywny (ale nadal intensywny) klon.

Sylwia74
Sylwia74

Kupiłam w ciemno i był to strzał w dziesiątkę. Nuty takie jak uwielbiam: herbata, bergamotka, orchidea, paczula... To moje perfumy pomyślałam już czytając ich opis. Przepadłam z kretesem, to chyba mój numer 1 spośród 18tu, które stoją na toaletce Chociaż nadal nie mogę się zdecydować czy ten czy Coco Chanel czy Mademoiselle czy HP od Diora. Ale wracając do zapachu, niesamowicie trwały, wyrazisty i z tzw "ogonem". Piękny, słodki i elegancki. Używam na specjalne okazje i w zależności od nastroju. Czasem po prostu muszę go na sobie mieć i wtedy czuję się cudownie. Na co dzień nie chcę ich używać, bo boję się by mi nie spowszedniały. Flakon piękny, cieszy oko. Trwałość niesamowita, 10 godzin. Jestem chora jak ich nie mam. Cena porażająca niestety.

newrrn
newrrn

Ktoś to w końcu musi powiedzieć: Flowerbomb to zapach do bólu plebejski. Bardziej jest chyba tylko Jimmy Choo. Prosty w noszeniu, nieprzytłaczający, trafiający w gusta wszystkich. Kobiety zazdroszczą, mężczyźni się ślinią. Cena zawrotna, więc sprawia wrażenie niezwykłego luksusu. To ta półka, której nie może sięgnąć przeciętny człowiek w wielkiej perfumerii- stoją tam Chanele, Diory, ale najwyżej właśnie Flowerbomb i Coco Mademoiselle. Stoją i krzyczą "weź mnie!", chociaż nie mają wiele więcej do zaoferowania od zapachów z niższych półek.
Taaa, przereklamowany... ale za to piękny.
Po tylu testach, zakupach, podróbach mogę końcowo stwierdzić, że Flowerbomb to zapach... ujmujący. Przez tę swoją prostotę i niewymuszoną słodycz.
W wersji z 2011r czuć esencjonalny karmel, miód i jakieś tam błąkające się bezwiednie kwiatki w tle. Jak ktoś poszukuje takiej słodyczy to proszę bardzo- szukajcie starszych wersji.
Mnie zaś bardziej intryguje nowa wersja (mam flaszkę z 2013r), bo wyczuwam tam po prostu większe zróżnicowanie.
Po pierwsze, paczula doskonała- znajdziesz ją tu. Nie mdli, nie daje po nozdrzach trupem, utrwala i ochładza zapach.
Po drugie, jaśmin z orchideą, połączenie dwóch moich ulubionych kwiatów.
Dalej miodowy osmantus i herbata, a raczej ice tea na gorącej plaży na Sri Lance.
Najbardziej dziwi mnie, że frezja wg "rankingu" nut, nota bene ustalanego na podstawie naszych głosów, jest tak daleko, ja ją wyczuwam od samego początku do samego końca, ba! Wyraźniej niż jaśmin!
Teraz pytanie za 10punktów: Kto zaznacza to podobieństwo do LVEB? Ja się nie znam na słodziakach, a nie widzę podobieństw w żadnej z faz obu zapachów...

Reasumując: mój żałosny gust już wybrał za mnie, nie mogę się oprzeć takiej słodyczy, chociaż bardzo bym chciała nią gardzić. Czasem potrzebuję takiej Bomby :D

chjena
chjena

Ależ ja nie lubiłam Flowerbomb na początku...! Wkurzała mnie niemiłosiernie popularność tego zapachu, zastanawiałam się, jakim geniuszem marketingu trzeba być, by ubrać słodki do bólu, porównywalny do tych mniej udanych celebryckich, ulep i żądać za niego niebagatelnej sumy, przez którą rzesze kobiet odejmują sobie od ust. Już w głowie układałam recenzję, cisnęły mi się średnio cenzuralne określenia, a żeby być całkowicie przekonana o swojej słuszności, zamówiłam odlewkę.

Czy nastąpiło bicie czołem o ziemię i błaganie o przebaczenie? Niekoniecznie, ale przeprosiliśmy się z Flowerbomb. Po kilku aplikacjach poczułam, że to, co początkowo wydawało mi się prostym gourmandem w rzeczywistości jest czymś do tej pory niespotykanym: ekstraktem ze słodyczy z zielonej herbaty i kwiatów. Nie ma tu miejsca na pralinki, karmelki czy czekoladki, zdecydowanie jest za to ogród w pełnym rozkwicie w środku upalnego dnia. Nazwa oddaje w stu procentach charakter tych perfum, bo jest bombowo, ale zdecydowanie kwiatowo. Do tego dochodzi świetna projekcja i naprawdę godna pochwały trwałość (8-10 godzin).

Co prawda jestem chyba jedną z niewielu osób, która tak po prostu lubi Flowerbomb bez napinania się na flakon - wiem, że nigdy bym go nie zużyła, bo niezmiernie rzadko mam ochotę na ten zapach. Coś w stylu koleżanki, z którą jak się spotkamy na mieście kurtuazyjnie umówimy się na kawę. Zero większych emocji, jedynie jakaś sympatia. I jednak podziw dla kompozytorów i promotorów tego zapachu, trzeba im przyznać, że mieli nosa!

french_fry
french_fry

Sto lat temu, jako biedna studentka raczkująca dopiero w świecie zapachów zażyczyłam sobie Flowerbomb na urodziny. Po skończeniu jednej butelki kupiłam kolejną, a także nie jadłam przez miesiąc ponieważ spłukałam się na wersję Extreme. Dobrze, przyznam się: byłam Flowerbombowa fanatyczką. Mogłam wciągać je nosem prosto z butelki i stosować dożylnie. Flowerbomb zawsze i wszędzie, BFF forever, and ever and... aż się skończyło.

Wspomniałam już o tym w mojej recenzji La Vie Est Belle, również w przypadku tych perfum ilość osób używających tego zapachu lub jego licznych imitacji jest przytłaczająca. Kompozycji nie mogę zarzucić nic. Fakt, że perfumy są tak popularne nie umniejsza ich jakości.
Dla mnie Flowerbomb to bergamotka, odurzający jaśmin i konfitura różana. Zawsze będę wracać do nich z sentymentem, ale wątpię że zdecyduję się ich znów używać "na cały etat".

Carmella
Carmella

Może i ulep, może i masówa, ale za to jaka!!! Flowerbomb to jeden z tych zapachów, które rzeczywiście mogą spodobać się każdemu i wcale mnie to nie dziwi. Słodki i na wskroś kobiecy. Tętni zmysłowością i przebojowością. Ciężko mi wydobyć z niego poszczególne nuty. Nie wiem jak pachnie osmanthus, ale jeżeli tak jak opisują go moje poprzedniczki-miodowy-to rzeczywiście czuć we Flowerbomb miodowo-waniliową nutę, taką słodką do schrupania. Mniam! Poza tym czuć delikatnie różę, może odrobinę herbaty. Jaśminu nie czuję. Ma spory ogon, ale za to średnią trwałość, taką do 4 max 5 godzin. Mimo to bardzo lubię. Zbiera dużo komplementów. Na pewno na dłużej zagrzeje miejsce na mojej półeczce.

agusia12321
agusia12321

Zapach wprost bajkowy. Bardzo duże podobieństwo do La Vie Est Belle. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia dlaczego pachnidło to zostało usytuowane w tej kategorii, a nie np. w kategorii gourmand gdzie ewidentnie powinno być przypisane.
Kiedy spoglądnęłam na nuty zapachowe wręcz nie dowierzałam , że nie jest obecny karmel czy też wanilia, które wyłapuję podczas całego trwania flowerbomb.
Za taki odbiór perfumy tej, odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie osmantus, nie widzę innego winowajcy.
Trwałość i projekcja bardzo dobre.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Przez słodycz tego zapachu przebija się ciągle paczula...ale jakaś taka...stęchła. Czasami ładnie powieje do Flowerbomba, a czasami po prostu nie zgrywa się z moją skórą.
Jest słodziutko, ale z must have'a przeszło do ,,może być". Niestety, to chyba nie moja paczula.
Trwałość zadawalająca, ale bez szału.

Zapach bardzo drogi, bardzo jedonstajny, bardzo paczulowy. Koniecznie testy przed zakupem.
Ani lubię, ani nie lubię. Tak, o.

Dagmy
Dagmy

Jak tak dalej pójdzie to Flowerbomb zdetronizuje coco mademoiselle, która króluje u mnie od kilku lat. A pomyśleć, że kiedy wyszły na rynek, zupełnie marnie pachniały mi goździkami i jakimiś innymi zdechlakami ;-)
Przekonałam sie do nich po teście na skórze, bo czuję w nich paczulę po kilku godzinach od psiknięcia.

esk10
esk10

O co tyle krzyku.

Żadnej bomby kwiatowej w nich w nie ma, są tylko jakieś płaskie kwiatki, bardziej zdechłe, słabowite,
żadnej ciekawej wiodącej nuty, ot taki bazarowy przeciętniak a do tego bardzo szybko znikający.
To zapach dla niemowlaka a nie prawdziwej kobiety.
Żałuję, że kupiłam i nawet nie mam komu wydać.

Trwałość słaba, projekcja prawie żadna.

amanda
amanda

Nie wiem dlaczego w piramidzie nut zielona herbata jest najbardziej typowana.Uważam,że ową słodycz,której jest sporo nadaje kwietno miodny osmantus.
Owszem,jest zielona herbata,ale raczej tylko wystaje spod osmantusa.
Sama się dziwię jakim cudem z samych tylko kwiatów wychodzi cukierkowo waniliowy zapach.
Toż to gourmand całą gębą. Doszukiwałbym się karmelu,pralin,toffi i wspaniałej puchatej wanilii.
Nawet w ciepły czerwcowy dzień Flowerbomb nie przytłacza słodyczą, nie mdli jej nadmiarem,bo to dobrze ukręcony zapach.
Słodki,ale bez nadmiaru, bardzo apetyczny i przytulny,że ciężko oderwać nos od ręki.

ela812
ela812

No i stało się! Wpadłam w sidła tego pachnidła! A przecież, kiedy pierwszy raz testowałam ten zapach w perfumerii, pomyslałam sobie: "wiele krzyku o nic! ot, jest słodko, jest kwiatowo i tyle, żadnych fajerwerków! o co tyle hałasu?"
A jednak, gdy po kilku dniach, wyciągałam z kieszeni kurtki chusteczkę do nosa, zachomikowaną tam przypadkowo z bletterem skropionym tymi perfumami, aż mnie przytkało. Co tak cudownie pachnie? No tak, to moja testowa karteczka z Flowerbomb tak napachniła zawartość kieszeni...wszystko jasne, już wiem, czym się tak ludziska płci żeńskiej zachwycają. Odtąd ja też się zachwycam ;-)Taka przypadłość perfumoholiczki :-)))

Edit: trwałość zapachu jest niesamowita. Ostatnio użyłam go po wieczornym prysznicu i szlafrok pachnie już trzeci dzień. Mało tego, dzięki temu poznałam ciekawy rozwój tego zapachu. Jego końcowa faza jest dla mnie najlepsza, bo dopiero wtedy kompozycja zyskuje takie prawdziwie orientalne wykończenie, ale na tyle delikatne, że i nosy niezbyt lubiące orient są w stanie to udźwignąć. Pięknie! To naprawdę dobry zapach.

siemka2
siemka2

Kupiłam w ciemno po przeczytaniu recenzji na różnych portalach perfumeryjnych. Dla mnie to arcydzieło i koniec. Zapach jest słodki, ale nie męczący. Wart każdych pieniędzy. Na pewno nie rozstanę się z nim szybko. Już myślę o wodzie toaletowej na lato. Butelka? Mogłabym ciągle na nią patrzeć. Ten granat na prawdę wybucha. I ten zapach może porazić każdego. Faceci uwielbiają go. Na dzień dzisiejszy perfumy FLOWERBOMB zajmują ważną pozycję na mojej toaletce. To zapach słodki, ma w sobie wszystkiego za dużo. Totalny przepych. Na pewno nie sprawdzi się u osób lubiących zapachy lekkie, orzeźwiające. Flowerbomb to cukier, wata cukrowa, kwiatki, ale wykapane w cukrze, dla orzeźwienia dodano herbatę. Czasami ta ulepność dusi. Trzeba uważać, aby nie przesadzić z używaniem. Chwilami mogą przytłoczyć, ale nie są raczej migrenogenne. Ja je uwielbiam. Pomimo to nie mogłabym nosić ich codziennie. One wymagają raczej specjalnych okazji i nastroju. Są zbyt piękne, by mogły być moją codziennością.

perfumeholic88
perfumeholic88

Patrzę na podane nuty i oczom nie wierzę : jak to, nie ma to karmelu i innych słodkich nut? Nie może być! Toż ja czuję karmel wraz z jaśminem jak nic! To jest zapach słodki, taki waniliowo-kwiatowy, gdzie te słodkawe nuty chcą wyprzeć ów kwiaty, ale nie udaje im się to , bo kwiaty są uparte i nie poddają się bez walki. Żadnej herbaty, bergamotki tu według mnie nie ma, ewentualnie bardzo łagodna paczula, która woli stać z tyłu.
Mówiąc jednak szczerze to ta Kwiatowa Bomba mnie nie porwała. Owszem to naprawdę miły zapach, który przyjmnie się nosi i który nie bez powodu skradł serca wielu, ale mojego nie zdobył na tyle, by marzyć o flakonie. Sto razy bardziej wolę bombkę od Jimmego Choo

gingerjane
gingerjane

Yyyy, wygląda na to, że w moim życiu wiodącą nutą jest bergamotka :O Tego tom się ja nie spodziewała...
Flowerbomb długo nie chciałam mieć, bo się pogniewałam na V&R za słabe kolekcje. W końcu się skusiłam na odlewkę. I przepadłam.
Słodkie to, to na pewno. Nie jest to jednak słodycz w rodzaju "My sweet sixteen", bardziej taka "mam 30 i strasznie jestem wygłodniała". Perfumy niesamowicie sek- i sen- sualne. Nie myślałam, że może to być możliwe w jednym zapachu, a jest.
Mój przyjaciel, który jest straszną marudą jeśli chodzi o zapachy tylko Flowerbomba akceptuje, co już samo w sobie jest plusem, bo nie muszę się głowić czym się psiuknąć jak gdzieś z tym typem wychodzę.
Ten zapach porównałabym do płyty Marvina Gaye - niby nic, zwykły facet z głosem jak wielu, ale ma w sobie to coś, co powoduje bezwiedne rozchylenie ust i myślenie o Hugh Dancym bez zbędnych ubrań i żony.
Trwałość - kolejny plus. Projekcja - idealna dla takiego kota: nie za ogoniasta, ale wyczuwalna nie tylko przy bliższym kontakcie.
Ech, ten tekst o Dancym to był niepotrzebny chyba, teraz siedzę i myślę zamiast pracować... (;

vibeke6
vibeke6

Jeden z tych zapachów przy którym na początku przechodziłam zupełnie obojętnie. Odstraszał mnie flakon...sam jego wygląd wydawał mi się totalnie przesłodzony. Takie samo miałam wrażenie przy pierwszej woni zapachu...jednak z czasem słodka nuta powoli się ulotniła a pozostał ciekawy i wyrazisty zapach na mojej skórze. Przepiękny. Miesci się w mojej 10tce NAJ!

Wyczuwam głównie jakieś czerwone owoce - truskawki, porzeczki i aż dziw bierze, że nie ma ich w składzie. Poza tym odrobina herbaty, sporo delikatnej paczuli i skarmelizowanego cukru. Kwiatów brak. Ogólnie nudy - trwałość też nie zachwyca.

Beatafm
Beatafm

Flawerbomb to eksplozja, jak sama nazwa wskazuje, barwy zapachy, emocje! Euforia pod każdym względem, słodycz jaśminu, kwiatu pomarańczy i orchidei, świeżość cytrusów i herbaty oraz ziemistość paczuli, euforia raz jeszcze.. coś co podnieca i uskrzydla. Spróbuj , jeśli lubisz wyraziste zapachy, które pobudzają, uskrzydlają, dają energię. To zapach dla osób pełnych energii i pomysłów, cieplutki, słodziutki do przytelnia ....

Tam
Tam

Ani to Flower, ani to Bomb, najmniej w tym Flowerbomb'y!
Nie należy zwodzić klientów obietnicą kwietnego "wybuchu", albowiem nazwa wyjątkowo daleko odbiega od tego, co ten granat nam oferuje.
Butelka paskudna, nawiązanie do motywów militarnych ma być zgrabnym nawiązaniem do nazwy, ale nie chciałabym budzenia wojennych skojarzeń przy aplikacji perfum.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Flowerbomb jest moim hitem i gdyby nie pasjonujaca milosc, ktora darze Elixir Hypnotic Poison - Flowerbomb bylby moim zapachem rozpoznawczym, moja sygnatura.
Nazwa zapachu jest nieco mylaca, nie znalazlam tu kwiatowej bomby, nie bylo wybuchu narecza kwaitow, jest za to waniliowa rozplywajaca sie w ustach won orchidei, ciepla won herbaty z najwyzszej polki z odrobinka paczuli w tle.
Zapach jest wspanialy i wierze, ze w wypadku Flowerbomb slowa sa zbyt ubogie by go opisac.
Jest niezwykle apetyczny, rozgrzewajacy zmysly w zimowe wieczory, seksowny, a zarazem przytulny.
Gdybym mogla podac grupe olfaktoryczna bez zapoznania sie z nutami zapachu - bylaby to orientalna wanilia.
Flowerbomb jest lekki, a zarazem bardzo wyrazisty.
Nie przytlacza, daje uczucie komfortu i lekkosci.
Sam zapach jest bardzo trwaly i jego moc jest swietna. (Nie wiem jak to sie ma w wersji EDT??? ale EDP powala na kolana!)
Butelka ladna.
Ocena??? Solidne 10 na 10!
Czapki z glow dla Olivier'a Polge'a za stworzenie tego wspanialego zapachu!

Zakupowe okazje

150.00 USD
Viktor Rolf Spicebomb 5 oz Eau de Toilette Spray
Viktor Rolf Spicebomb 5 oz Eau de Toilette Spray
164.99 USD
Flowerbomb by Viktor Rolf Eau de Parfum Spray 3.4 oz eau de Parfum Spray .68 oz for Women
Viktor Rolf Flowerbomb Eau de Parfum, 3.4 oz
Viktor Rolf Spicebomb 3.04 oz Eau de Toilette Spray
Viktor Rolf Spicebomb 3.04 oz Eau de Toilette Spray
Viktor Rolf Flowerbomb 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Viktor Rolf Flowerbomb 1.7 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Flowerbomb, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Flowerbomb, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowerbomb marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowerbomb marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Calvin Klein Euphoria Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Coco Mademoiselle Lancome La Vie Est Belle Kenzo Kenzo Amour Bottega Veneta Bottega Veneta Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Giorgio Armani Si Yves Saint Laurent Cinema Prada Prada Candy Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lancome Hypnose Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Alien Christian Dior Midnight Poison Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Hypnotic Poison Yves Saint Laurent Manifesto