Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau Mega Viktor&Rolf dla kobiet

Eau Mega Viktor&Rolf dla kobiet

wodny
ozonowy
Eau Mega Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Eau Mega Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Eau Mega Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia Eau Mega Viktor&Rolf dla kobiet Zdjęcia

Eau Mega marki Viktor&Rolf to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Eau Mega został wydany w 2009 roku. Eau Mega stworzyli Carlos Benaim i Olivier Polge. Nutami głowy są liść fiołka, bazylia, gruszka, cytryna i nuty wodne; nutami serca są piwonia i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Liść fiołka Bazylia Gruszka Cytryna Nuty wodne

Piwonia Jaśmin wielkolistny

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Mega by Viktor&Rolf.

Playing With The Devil
Young Sexy Lovely

Eau Mega Recenzje Perfum

chjena
chjena

Sukces Flowerbomb w żaden sposób nie pomógł w promocji drugiego zapachu duetu Viktor&Rolf. Podejrzewam, że klientki miały duży problem z rozpoznaniem projektantów, bo niby jedna i druga kompozycja słodka do bólu, jednak poza tym nic więcej ich nie łączy.

Eau Mega jest skoncentrowanym wyciągiem z gruszki i piwonii, obficie podlanym wodą gazowaną, w związku z czym na nadgarstku rodzi nam się coraz w rodzaju aktywnie musującej, owocowej oranżadki. Przy bliższym kontakcie z nosem czujemy aż wibrowanie, lecz mimo to perfumy są płaskie jak podeszwa w sandałach.

Aż szkoda tak pomysłowej i symbolicznej nazwy na twór, który niewiele sobą reprezentuje. No, chyba, że tym samym panowie zamierzali zapowiedzieć koniec swojej kariery na rynku perfumeryjnym... Zdecydowanie jest to sygnał, że pora zejść ze sceny... choć chyba już pokonanym. Kończyć też trzeba umieć z klasą.

mala9mi
mala9mi

Eau Mega powinno mieć raczej nazwę Eau None albo Nothing. Bo to taki zapach nic.
Ja go nawet na skórze nie bardzo czuję, nawet przy obfitej aplikacji.
Coś niby lekko cytrynowo - słodkie, zupełnie mdłe i bez wyrazu. Zapach dezodorantu albo mleczka do ciała. I to nawet nie z wyższej półki.

No tego się po Viktor&Rolf nie spodziewałam. Ale chyba nie tylko ja mam takie zdanie o tym zapachu bo jak widać mało o nim słychać, nikt się nie zachwyca, popadł w niebyt.

Trwałość też mizerna bo jakąś niecałą godzinę się trzyma ale buteleczka pomysłowa muszę przyznać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Viktor&Rolf Eau Mega, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Viktor&Rolf Eau Mega, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Mega marki Viktor&Rolf. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Mega marki Viktor&Rolf reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga Paris Viktor&Rolf Flowerbomb Chanel Coco Eau de Parfum Burberry Burberry Brit Rhythm for Women Carolina Herrera 212 Giorgio Armani Idole d`Armani Givenchy Organza Indecence Giorgio Armani Armani Mania Chanel Chance Eau Fraiche Nina Ricci Nina Versace Bright Crystal Giorgio Armani Si Eau de Toilette Kenzo Kenzo Amour Satellite Padparadscha Estée Lauder Knowing Moschino Toujours Glamour Burberry My Burberry Calvin Klein Euphoria Blossom Joop! Joop! Le Bain Yves Saint Laurent Elle