Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Luz Victorio & Lucchino dla kobiet

Luz Victorio & Lucchino dla kobiet

Luz marki Victorio & Lucchino to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Luz został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, magnolia, drzewo sandałowe, gardenia, ambra, mandarynka i cedr.

Klementynka Magnolia Drzewo sandałowe Gardenia Ambra Mandarynka Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luz by Victorio & Lucchino.

Luz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victorio & Lucchino Luz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victorio & Lucchino Luz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luz marki Victorio & Lucchino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luz marki Victorio & Lucchino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Celine Celine Sensual Summer Versace Yellow Jeans Yves Rocher Neonatura Elevate Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Bill Blass Couture 8 Floris Night Scented Jasmine Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Nina Ricci Ricci Club Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio D.S. & Durga Cowgirl Grass Dana Zig Zag