Marki » T-Z » kwiatowo - wodne « Grupy

Flores Frescas Victorio & Lucchino dla kobiet

Flores Frescas Victorio & Lucchino dla kobiet

tuberozowy
Flores Frescas Victorio & Lucchino dla kobiet Zdjęcia

Flores Frescas marki Victorio & Lucchino to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Flores Frescas został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, nuty owocowe, nuty zielone i nuty wodne; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, tuberoza, frezja, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Mandarynka Nuty owocowe Nuty zielone Nuty wodne

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Tuberoza Frezja Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flores Frescas by Victorio & Lucchino.

Flores Frescas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victorio & Lucchino Flores Frescas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victorio & Lucchino Flores Frescas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flores Frescas marki Victorio & Lucchino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flores Frescas marki Victorio & Lucchino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Courreges Courreges in Blue Avon Blue Rush for Her The Body Shop Aqua Lily Seven Skies Free Love Sarantis C-Thru Blue Opal Daisy Fuentes Dianoche Ocean Daisy Fuentes So Luxurious Roberto Capucci Nuance Eau D`Italie Au Lac Ebba Los Angeles Miss Marisa Bobbi Brown Beach Oriflame Eclipse