Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Swiss Unlimited Victorinox Swiss Army dla mężczyzn

Swiss Unlimited Victorinox Swiss Army dla mężczyzn

gorzki

Swiss Unlimited marki Victorinox Swiss Army to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Swiss Unlimited został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, mięta, bergamotka i likier; nutami serca są absynt, cynamon i lawenda; nutami bazy są jodła srebrzysta, ambra, piżmo i paczula. Perfumy zawierają takie składniki, jak piołun, jodła i nuty zielone.

Liść czarnej porzeczki Mięta Bergamotka Likier

Absynt Cynamon Lawenda

Jodła srebrzysta Ambra Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Swiss Unlimited by Victorinox Swiss Army.

Swiss Unlimited Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Piękne! Bardzo męskie, zielone, energetyczne. Po ułożeniu na skórze stają się cieplejsze, bardziej drzewne, delikatnie się wysładzają nie zatracając swojego bardzo zielonego charakteru. Jednak najbardziej podoba mi się ich mocne, zielone otwarcie... cudne!
Na swojej skórze wyczuwam sporo mięty, jodły i absyntu.
Charakter mają raczej klasyczny, czyli uniwersalny. Jak gdzieś trafię - nabędę, bo mojemu partnerowi również bardzo się podobają :)
Na stronie producenta wymienione zostały następujące nuty:
Nuty otwarcia: genepi, bergamota, czarna porzeczka, mięta
Nuty serca: cynamon, absynt, lawenda
Nuty bazy: jodła, amber, piżmo, paczula

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Swiss Unlimited marki Victorinox Swiss Army. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Swiss Unlimited marki Victorinox Swiss Army reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Pour Homme Paul Smith Paul Smith Extreme Man Etro Magot Carthusia Numero Uno Jardin de France Svetlana Animale Azul Avon Avon Jet Homme Creed Windsor Boadicea the Victorious Rejuvenating Gucci Gucci by Gucci Sport Liz Claiborne Lucky You CnR Create Scorpio for Men