Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wink Wink Victoria`s Secret dla kobiet

Wink Wink Victoria`s Secret dla kobiet

Wink Wink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wink Wink został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek i jeżyna.

Fiołek Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wink Wink by Victoria`s Secret.

Wink Wink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Wink Wink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Wink Wink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wink Wink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wink Wink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Escada Escada Blue Romance Paris Hilton Paris Hilton Burberry Burberry Brit Sheer Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Nina Ricci Pretty Nina Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 biehl parfumkunstwerke pc01 Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Corine de Farme Ternata Enrico Coveri Firenze Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete