Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wink Wink Victoria`s Secret dla kobiet

Wink Wink Victoria`s Secret dla kobiet

Wink Wink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wink Wink został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek i jeżyna.

Fiołek Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wink Wink by Victoria`s Secret.

Wink Wink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Wink Wink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Wink Wink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wink Wink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wink Wink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Liz Claiborne Curve Entre Filles Saison 1 Avon Urban Flowers London Avon Urban Flowers Roma Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Jeanne Arthes Love Generation Pink Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 Adolfo Dominguez U Love Live Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Oriflame Cherries LR LR Classics Florence