Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wink Wink Victoria`s Secret dla kobiet

Wink Wink Victoria`s Secret dla kobiet

Wink Wink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wink Wink został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek i jeżyna.

Fiołek Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wink Wink by Victoria`s Secret.

Wink Wink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Wink Wink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Wink Wink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wink Wink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wink Wink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico NafNaf NafNaf Too... Victoria`s Secret Dream Angels Desire Christian Lacroix Eau Florale Bleue Parfums Pergolese Paris Pergolese Rene Lezard Identite Yves Rocher Yria Iceberg Iceberg Perry Ellis Perry Ellis for Women Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Gianfranco Ferre In The Mood For Love Louis Feraud Eau des Sens