Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Wild Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Wild Pink Victoria`s Secret dla kobiet

tropikalny

Wild Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Wild Pink został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, fiołek i piżmo.

Marakuja Fiołek Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Pink by Victoria`s Secret.

Wild Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Wild Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Wild Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Oriflame Divine Sensual Anya`s Garden Star Flower Boadicea the Victorious Invigorating Victoria`s Secret Coconut Passion Stacked Style Como Crema Stacked Style Fiore Flirt Michel Germain Sexual Femme Michel Germain Tattoo Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Faberlic Chateaux de la Loire