Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

wodny
Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Victoria's Secret Bombshells in Bloom Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Victoria's Secret Bombshells in Bloom marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Victoria's Secret Bombshells in Bloom został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowa frezja, lilia wodna i czerwone jabłko.

Różowa frezja Lilia wodna Czerwone jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Victoria's Secret Bombshells in Bloom by Victoria`s Secret.

Ralph

Victoria's Secret Bombshells in Bloom Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Wodno-kwiatowa letnia typówka - najwyraźniejszy tutaj jest lotos.
Przypomina mi trochę unowocześnioną i uproszczoną wersję Ralph od Ralph Lauren.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Victoria's Secret Bombshells in Bloom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Victoria's Secret Bombshells in Bloom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Victoria's Secret Bombshells in Bloom marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Victoria's Secret Bombshells in Bloom marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Robert Piguet Fracas Bond No 9 Eau de Noho Montale Jasmine Full Roberto Verino VV Platinum Geoffrey Beene Geoffrey Beene Profumum Roma Tuberosa Caron Tubereuse Rifat Ozbek Ozbek 1001 Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Henri Bendel Rose & Oud By Kilian Love and Tears Novaya Zarya Gvozdika