Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Very Sexy for Him 2 Victoria`s Secret dla mężczyzn

Very Sexy for Him 2 Victoria`s Secret dla mężczyzn

lekko korzenny
ziołowy

Very Sexy for Him 2 marki Victoria`s Secret to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Very Sexy for Him 2 został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Steve Demercado. Nutami głowy są zielona papryka, szałwia, jagody jałowca i aldehydy; nutami serca są geranium, lawenda, kardamon, gałka muszkatołowa i koper włoski; nutami bazy są drzewo gwajakowe, drzewo różane, drzewo sandałowe, drzewo tekowe i piżmo.

Zielona papryka Szałwia Jagody jałowca Aldehydy

Geranium Lawenda Kardamon Gałka muszkatołowa Koper włoski

Drzewo gwajakowe Drzewo różane Drzewo sandałowe Drzewo tekowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy for Him 2 by Victoria`s Secret.

Very Sexy for Him 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy for Him 2 marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy for Him 2 marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Comptoir Sud Pacifique O Pomelo - Pamplemousse Caron Eaux de Caron Fraiche Betty Barclay Rubin Cattier Eau de Matin Floris Limes Tonatto Profumi Iss M. Micallef Pomelos Sprezzatura 768 Аrs Amandi Roger Vivier Le Neroli Ortigia Sicilia Sicilian Lime Faberlic Donna Felice Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange