Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Very Sexy for Him Victoria`s Secret dla mężczyzn

Very Sexy for Him Victoria`s Secret dla mężczyzn

cynamonowy

Very Sexy for Him marki Victoria`s Secret to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Very Sexy for Him został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są lima, tangeryna, bergamotka i kminek; nutami serca są cynamon, szałwia, pieprz syczuański i bambus; nutami bazy są kwiat pomarańczy, wetyweria, sekwoja i piżmo.

Lima Tangeryna Bergamotka Kminek

Cynamon Szałwia Pieprz syczuański Bambus

Kwiat pomarańczy Wetyweria Sekwoja Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy for Him by Victoria`s Secret.

Very Sexy for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy for Him marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy for Him marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Chrome Etienne Aigner Aigner Black Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Miller Harris Le Petit Grain Elizabeth Arden Daytona 500 Yves Rocher Ode a la Joie Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Creed Zeste Mandarine Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Can Carlos Albahaca Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum