Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Very Sexy for Him Victoria`s Secret dla mężczyzn

Very Sexy for Him Victoria`s Secret dla mężczyzn

cynamonowy

Very Sexy for Him marki Victoria`s Secret to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Very Sexy for Him został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są lima, tangeryna, bergamotka i kminek; nutami serca są cynamon, szałwia, pieprz syczuański i bambus; nutami bazy są kwiat pomarańczy, wetyweria, sekwoja i piżmo.

Lima Tangeryna Bergamotka Kminek

Cynamon Szałwia Pieprz syczuański Bambus

Kwiat pomarańczy Wetyweria Sekwoja Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy for Him by Victoria`s Secret.

Very Sexy for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy for Him marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy for Him marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Clarins Eau Ressourcante Ginestet Sauvignonne Philosophy Amen Fragonard Les Naturelles: Verveine Masaki Matsushima mat; blue Acorelle Lotus Bambou Amway Opportune Montgomery Taylor Paratus Antonio Miro Colonia