Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Very Sexy for Her Victoria`s Secret dla kobiet

Very Sexy for Her Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 2

Very Sexy for Her marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Very Sexy for Her został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są klementynka, i cappuccino; nutami serca są mimoza i kamelia; nutami bazy są piżmo, wanilia i biała ambra.

Klementynka Cappuccino

Mimoza Kamelia

Piżmo Wanilia Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy for Her by Victoria`s Secret.

Very Sexy for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy for Her marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy for Her marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Escada Escada Blue Romance Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Barbie Barbie Modelo Novae Plus Pearl Blue Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Hugo Boss Hugo XX Summer Edition B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Thymes Coco Monoi Louis Feraud Eau des Sens