Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Very Sexy Now 2008 Victoria`s Secret dla kobiet

wodny
ozonowy
Very Sexy Now 2008 Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Very Sexy Now 2008 marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Very Sexy Now 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czerwone jabłko, ananas, melon i bergamotka; nutami serca są piwonia, magnolia i jaśmin; nutami bazy są brzoskwinia, wanilia i piżmo.

Czerwone jabłko Ananas Melon Bergamotka

Piwonia Magnolia Jaśmin

Brzoskwinia Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy Now 2008 by Victoria`s Secret.

Very Sexy Now 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy Now 2008 marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy Now 2008 marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Keiko Mecheri Passiflora Missoni Aria Missoni Jacadi Jacadi Mademoiselle Laura Biagiotti Venezia Pastello Pupa Yes Silver Masaki Matsushima mat; Next Just Pink Lise Watier Folies Neiges Francesco Smalto Fullchoke for Women Jeanne Arthes Mascarade Clinique Clinique Happy In Bloom 2011