Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Very Sexy Now 2006 Victoria`s Secret dla kobiet

Very Sexy Now 2006 Victoria`s Secret dla kobiet

Very Sexy Now 2006 marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Very Sexy Now 2006 został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Clement Gavarry. Nutami głowy są ananas i czerwona pomarańcza; nutami serca są piwonia, gałka muszkatołowa i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i grejpfrut.

Ananas Czerwona pomarańcza

Piwonia Gałka muszkatołowa Frezja

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy Now 2006 by Victoria`s Secret.

Very Sexy Now 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy Now 2006 marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy Now 2006 marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain La Perla Io Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Eau Jeune Bleu Azur Van Cleef & Arpels Feerie S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Tommy Bahama Set Sail South Seas Corine de Farme Hannah Montana Diesel Fuel for Life Summer Melvita Rose - Raspberry Sorelle Fontana If for Women