Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Very Sexy Italian Mandarin Victoria`s Secret dla kobiet

Very Sexy Italian Mandarin Victoria`s Secret dla kobiet

kokosowy
tropikalny

Very Sexy Italian Mandarin marki Victoria`s Secret to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Very Sexy Italian Mandarin został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak indyjska mandarynka, bergamotka i mleko kokosowe.

Indyjska mandarynka Bergamotka Mleko kokosowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy Italian Mandarin by Victoria`s Secret.

Very Sexy Italian Mandarin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy Italian Mandarin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy Italian Mandarin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy Italian Mandarin marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy Italian Mandarin marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Green Tea Davidoff Cool Water Frozen Escada Escada Sport  Sport Spirit Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Esteban Fraicheur Andalouse O Boticario Uomini Sport Lush Icon Illume Happiology Yuzu Mint Melvita Cologne 8 Essences Ortigia Sicilia Orange Blossom La Bouquetiere Matins Vert