Marki » T-Z » « Grupy

Very Sexy Attraction for Her Victoria`s Secret dla kobiet

Very Sexy Attraction for Her Victoria`s Secret dla kobiet

lekko korzenny

Very Sexy Attraction for Her marki Victoria`s Secret to perfumy dla kobiet. Very Sexy Attraction for Her został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak klementynka, kamelia i orchidea.

Klementynka Kamelia Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Sexy Attraction for Her by Victoria`s Secret.

Very Sexy Attraction for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Sexy Attraction for Her marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Sexy Attraction for Her marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Profumum Roma Ichnusa Tova Beverly Hills Tova Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Nooka Nooka Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Carolina Herrera 212 H2O Men Rocawear Rocawear X Comme des Garcons Standard Jalaine Silk Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple