Marki » T-Z » « Grupy

Vertical Victoria`s Secret dla mężczyzn

Vertical Victoria`s Secret dla mężczyzn

skórzany

Vertical marki Victoria`s Secret to perfumy dla mężczyzn. Vertical został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, lawenda, zamsz i ambra.

Bergamotka Lawenda Zamsz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vertical by Victoria`s Secret.

Vertical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Vertical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Vertical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vertical marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vertical marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
The Body Shop Zinzibar Dorissima Goldmund Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Custo Barcelona Custo Man Mona di Orio Chamarre Eclectic Collections Persona Non Grata Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Bond No 9 New Orleans Demeter Fragrance Cotton Candy Ted Baker Skinwear Summer for Man Zwitsal Eau de Zwitsal Sorelle Fontana If Jeans for Women