Marki » T-Z » « Grupy

Vertical Victoria`s Secret dla mężczyzn

Vertical Victoria`s Secret dla mężczyzn

skórzany

Vertical marki Victoria`s Secret to perfumy dla mężczyzn. Vertical został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, lawenda, zamsz i ambra.

Bergamotka Lawenda Zamsz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vertical by Victoria`s Secret.

Vertical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Vertical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Vertical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vertical marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vertical marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis Perry Ellis m Parfums DelRae Bois de Paradise Yves Rocher Noix de Coco Roger & Gallet Eau de Gingembre Zirh Zirh Loewe Agua de Loewe Ella Loewe Agua de Loewe El Stella McCartney Stella Nude CnR Create Scorpio Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Julian Rouas Swing NafNaf Fashion Instinct