Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet

Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet

Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Velvet Amber Blackberry Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Velvet Amber Blackberry marki Victoria`s Secret to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Velvet Amber Blackberry został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, róża i jeżyna.

Ambra Róża Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Amber Blackberry by Victoria`s Secret.

Velvet Amber Blackberry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Amber Blackberry marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Amber Blackberry marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera So Chic Limited Edition Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Satellite Ipanema Jeanne Arthes Sultane Silver Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Guerlain Les Secrets de Sophie Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Gloria Vanderbilt Reverie Orlane Autour du Coquelicot Hermes Eau Claire des Merveilles