Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

kwaśny

Temptation marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Temptation został wydany w latach 2010's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, kwiat kaktusa i nuty kwiatowe.

Jabłko Kwiat kaktusa Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temptation by Victoria`s Secret.

Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temptation marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temptation marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Koto Parfums Hello Kitty Woman Gale Hayman Delicious Cotton Candy Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Stacked Style Como Crema Stacked Style Fiore Flirt Stacked Style Dolce Dew Gres Caline Night Remy Latour Diamond Rain Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Cacharel Amor Amor Absolu Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver