Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

Temptation Victoria`s Secret dla kobiet

kwaśny

Temptation marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Temptation został wydany w latach 2010's. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, kwiat kaktusa i nuty kwiatowe.

Jabłko Kwiat kaktusa Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temptation by Victoria`s Secret.

Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temptation marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temptation marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Betsey Johnson Betsey Johnson Linari Angelo di Fiume NafNaf Graffiti Vanilla Sasha Varon Soulgasm April Aromatics Heart Chakra Oil Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Amway Anticipate Stacked Style Fiore Flirt Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Kate Moss Vintage Muse Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Il Profvmo Chocolat Frais