Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet

Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet

Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Tease Flower Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Tease Flower marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tease Flower został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są orchidea i cukier; nutą serca jest tulipan; nutami bazy są bita śmietana i wanilia.

Orchidea Cukier

Tulipan

Bita śmietana Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tease Flower by Victoria`s Secret.

Tease Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Tease Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Tease Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tease Flower marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tease Flower marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Priscilla Presley Experiences Nina Ricci Coeur Joie Bijan DNA Femme Yves Rocher Tendre Jasmin Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Avon Avon Smile Oriflame Visions Lady Vintage M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Bronnley Lily of the Valley Oriflame Chiffon Florascent Pivoine