Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sweet Daydream Victoria`s Secret dla kobiet

Sweet Daydream Victoria`s Secret dla kobiet

Sweet Daydream marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, czerwone jabłko i malina.

Wanilia Czerwone jabłko Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Daydream by Victoria`s Secret.

Sweet Daydream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sweet Daydream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sweet Daydream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Daydream marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Daydream marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin Victoria`s Secret More PINK Please Deborah Frutti Rossi Bijan Bijan VIP Women Mexx XX Very Wild Lili Bermuda South Water Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Corine de Farme Witch Corn Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Pamela Anderson Malibu Day Parfums DelRae Emotionnelle En Voyage Perfumes Carmel de Ville