Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Sweet Daydream Victoria`s Secret dla kobiet

Sweet Daydream Victoria`s Secret dla kobiet

Sweet Daydream marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, czerwone jabłko i malina.

Wanilia Czerwone jabłko Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Daydream by Victoria`s Secret.

Sweet Daydream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sweet Daydream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sweet Daydream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Daydream marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Daydream marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Jo Malone Vanilla & Anise Boadicea the Victorious Invigorating Victoria`s Secret Berry Kiss Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Gres Caline Night Avril Lavigne Forbidden Rose InStyle Sex In The City Romantic Wish Etienne Aigner Clear Day Monotheme Fine Fragrances Venezia Tiare de Tahiti