Marki » T-Z » « Grupy

Sweet Craving Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
Sweet Craving Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Sweet Craving marki Victoria`s Secret to perfumy dla kobiet. Sweet Craving został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cukier, piżmo i wanilia.

Cukier Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Craving by Victoria`s Secret.

Sweet Craving Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sweet Craving, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sweet Craving, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Craving marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Craving marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Dulcis in Fundo The Body Shop Patchouli Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Mona di Orio Chamarre Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo Rocawear Rocawear X Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Smell Bent Commando Novae Plus Real Man Blue Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men