Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

kwaśny
Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Supermodel marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Supermodel został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutą serca jest kwiat brzoskwini;

Czerwone jagody

Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supermodel by Victoria`s Secret.

Supermodel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Supermodel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Supermodel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supermodel marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supermodel marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe Oriflame Saga Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Esprit Celebration for Her Bill Blass Couture 1 Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Voluspa Corsica Hanae Mori Hanae Mori N01 Thymes Naia Romane Jet 365 Long Weekend Tommy Bahama Set Sail Martinique