Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

kwaśny
Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Supermodel marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Supermodel został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutą serca jest kwiat brzoskwini;

Czerwone jagody

Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supermodel by Victoria`s Secret.

Supermodel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Supermodel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Supermodel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supermodel marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supermodel marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Light Blue Cacharel Amor Amor Sunshine Oriflame Volare Spring Flower Parfum Oriflame Pop Glam Glossy Pink Guepard Miss Guepard Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Clean Clean Summer Eau Fraiche Halloween Halloween Kiss Sexy Michel Germain Sexual Star Alta Moda Sweet Heart Royal Apothic Venetian Grove