Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1

kwaśny
Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Supermodel Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Supermodel marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Supermodel został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutą serca jest kwiat brzoskwini;

Czerwone jagody

Kwiat brzoskwini

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supermodel by Victoria`s Secret.

Supermodel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Supermodel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Supermodel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supermodel marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supermodel marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Ralph Lauren Ralph Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Jil Sander Jil Sander No 4 Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Gres Cabotine Bleu Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Clean Fresh Laundry LR Beauty Queen