Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sunset Flower Victoria`s Secret dla kobiet

Sunset Flower Victoria`s Secret dla kobiet

Sunset Flower marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sunset Flower został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak konwalia i biała ambra.

Konwalia Biała ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunset Flower by Victoria`s Secret.

Sunset Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sunset Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sunset Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunset Flower marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunset Flower marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Agatha Ruiz de la Prada Imagina Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Crabtree & Evelyn Summer Hill Oriflame Petal Quartz L`Erbolario Acacia Honore des Pres Bonte`s Bloom Amouage Ciel Pour Femme Floris Malmaison Zara Zara Collection Woman Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Melvita Floral Water Rosa