Marki » T-Z » « Grupy

Sexy Sparkle Vanilla Gold Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Sparkle Vanilla Gold Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Sparkle Vanilla Gold marki Victoria`s Secret to perfumy dla kobiet. Sexy Sparkle Vanilla Gold został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i jabłko.

Wanilia Jabłko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Sparkle Vanilla Gold by Victoria`s Secret.

Sexy Sparkle Vanilla Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Sparkle Vanilla Gold marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Sparkle Vanilla Gold marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Reminiscence Patchouli pour Homme Hugo Boss Boss Element Demeter Fragrance Thunderstorm Demeter Fragrance Holy Water CoSTUME NATIONAL Scent Intense Parfum Limited Edition Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Loewe Agua de Loewe Ella Philosophy Inner Grace So...? So...? Inspired Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Novae Plus Noble Gold Novae Plus Shinny Violet