Marki » T-Z » « Grupy

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Sparkle Sweet Magnolia marki Victoria`s Secret to perfumy dla kobiet. Sexy Sparkle Sweet Magnolia został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe i truskawka.

Drzewo sandałowe Truskawka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Sparkle Sweet Magnolia by Victoria`s Secret.

Sexy Sparkle Sweet Magnolia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Sparkle Sweet Magnolia marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Sparkle Sweet Magnolia marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO Heartbeat Lucien Lelong Lelong Thierry Mugler Angel Sunessence EDT Legere Oriflame City Oasis M. Asam Men Bond No 9 West Broadway Victorio & Lucchino Hombre Sean John I Am King Of The Night Demeter Fragrance Tropical Dots Yves Rocher Framboise Loewe Solo Loewe Pop Masaki Matsushima Masaki Shiro