Marki » T-Z » « Grupy

Sexy Sparkle Hot Berry Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Sparkle Hot Berry Victoria`s Secret dla kobiet

kwaśny

Sexy Sparkle Hot Berry marki Victoria`s Secret to perfumy dla kobiet. Sexy Sparkle Hot Berry został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak malina i piżmo.

Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Sparkle Hot Berry by Victoria`s Secret.

Sexy Sparkle Hot Berry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Sparkle Hot Berry marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Sparkle Hot Berry marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Profumum Roma Olibanum The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Pacifica Bali Lime Papaya Revillon R Gendarme Mojo Julian Rouas Private Collection CB I Hate Perfume Winter 1972 Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient