Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexy Little Things Noir Love Me Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Little Things Noir Love Me Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Little Things Noir Love Me Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Sexy Little Things Noir Love Me Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Sexy Little Things Noir Love Me marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexy Little Things Noir Love Me został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi dzikie jagody; nutą serca jest orchidea; nutą bazy jest piżmo.

Dzikie jagody

Orchidea

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Little Things Noir Love Me by Victoria`s Secret.

Sexy Little Things Noir Love Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Love Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Love Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Little Things Noir Love Me marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Little Things Noir Love Me marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Amethyst Lancome Benghal Morgan Love Love de Toi Glossy Avon Urban Flowers Tokyo Miya Shinma Sakura Perfumer`s Workshop Samba Kiss Floris Bouquet de La Reine Borghese Il Bacio Mexx XX by Mexx Mysterious Parfums Berdoues 1902 Violette Mary-Kate and Ashley Olsen One Clinique Clinique Happy In Bloom 2011