Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Sexy Little Thing Ooh La La Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Little Thing Ooh La La Victoria`s Secret dla kobiet

Sexy Little Thing Ooh La La marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sexy Little Thing Ooh La La został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, kwiat wiśni i wanilia.

Mandarynka Kwiat wiśni Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Little Thing Ooh La La by Victoria`s Secret.

Sexy Little Thing Ooh La La Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Little Thing Ooh La La marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Little Thing Ooh La La marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful David & Victoria Beckham Intimately Beckham Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Leonard Eau Fabuleuse Oriflame Visions Miss Punk The Body Shop Love ETC Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Voluspa Tuberosa Agave Alexa Lixfeld 001 Lisa Hoffman Tunisian Neroli Faberlic Charme Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose