Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sexual Star Victoria`s Secret dla kobiet

Sexual Star Victoria`s Secret dla kobiet

miodowy
Sexual Star Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Sexual Star Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Sexual Star marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sexual Star został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są morela, kwiat afrykańskiej pomarańczy i szałwia; nutami serca są miód, bez i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia.

Morela Kwiat afrykańskiej pomarańczy Szałwia

Miód Bez Egipski jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexual Star by Victoria`s Secret.

Sexual Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Sexual Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Sexual Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexual Star marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexual Star marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lanvin Rumeur 2 Rose Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Etat Libre d`Orange Bendelirious Aquolina Tweety Floris Fleur Princesse Marina De Bourbon Paradise Lys Creed Acqua Fiorentina Gin Tonic Happy Hour Women Aftelier Fig Enrico Coveri Firenze