Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Scandalous Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

mleczny
orzechowy
Scandalous Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Scandalous Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Scandalous Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Scandalous Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Scandalous marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Scandalous został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi malina; nutą serca jest piwonia; nutą bazy jest pralina.

Malina

Piwonia

Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scandalous by Victoria`s Secret.

Scandalous Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Żadnych malin ani pralin.
Tylko płaska, milutka, syntetyczna waniliowa nuta.
Ja takie lubię, nic na to nie poradzę.
Znam natomiast ładniejszych i o lepszych parametrach przedstawicieli gatunku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Scandalous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Scandalous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scandalous marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scandalous marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Giorgio Armani Gio Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Ghost Ghost Sheer Summer Ghost Ghost Guess Guess By Marciano Lacoste Dream of Pink Baratti Want a summer cocktail? Lanvin Jeanne Lanvin Jean Patou Hip Fresh Strawberry Flowers Jennifer Lopez Blue Glow by JLO