Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Satin Rose de Mai Victoria`s Secret dla kobiet

Satin Rose de Mai Victoria`s Secret dla kobiet

Satin Rose de Mai Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Satin Rose de Mai Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Satin Rose de Mai Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Satin Rose de Mai Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Satin Rose de Mai marki Victoria`s Secret to kwiatowe perfumy dla kobiet. Satin Rose de Mai został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, wiciokrzew, grejpfrut i kwiat mandarynki.

Róża Wiciokrzew Grejpfrut Kwiat mandarynki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Satin Rose de Mai by Victoria`s Secret.

Satin Rose de Mai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Satin Rose de Mai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Satin Rose de Mai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Satin Rose de Mai marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Satin Rose de Mai marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Glamourous Vera Wang Vera Wang Rampage Fly by Rampage Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Avon Odyssey Marc Jacobs Biscotti Splash Elizabeth Taylor Violet Eyes American Beauty Beloved D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Stila Creme Bouquet Romane Ever Classic Oscar de la Renta Oscar Latin Light