Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Rapture Victoria`s Secret dla kobiet

Rapture Victoria`s Secret dla kobiet

Rapture Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Rapture Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Rapture marki Victoria`s Secret to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Rapture został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są cytrusy i kwiat pomarańczy; nutami serca są frezja, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i heliotrop.

Cytrusy Kwiat pomarańczy

Frezja Jaśmin Róża bułgarska

Ambra Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rapture by Victoria`s Secret.

Rapture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Rapture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Rapture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rapture marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rapture marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Burberry London for Men Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Bois 1920 Classic 1920 Arrogance Arrogance Man Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Perry Ellis Perry Black for Him DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) John Richmond John Richmond for Men Hilde Soliani Saaliiisssiimo LR LR Classics Hawaii Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne