Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Rapture Victoria`s Secret dla kobiet

Rapture Victoria`s Secret dla kobiet

Rapture Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Rapture Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Rapture marki Victoria`s Secret to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Rapture został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są cytrusy i kwiat pomarańczy; nutami serca są frezja, jaśmin i róża bułgarska; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i heliotrop.

Cytrusy Kwiat pomarańczy

Frezja Jaśmin Róża bułgarska

Ambra Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rapture by Victoria`s Secret.

Rapture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Rapture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Rapture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rapture marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rapture marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Antonio Banderas Diavolo Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Aramis Havana Aramis Aramis Classic Reserve Giorgio Armani Onde Mystere Myrurgia Maja Kylie Minogue Inverse Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Franck Olivier Passion Man DSH Perfumes Cafe Noir Demeter Fragrance Holy Smoke Lord`s Jester Ares