Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pure Daydream Victoria`s Secret dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

kwaśny
lekko korzenny
Pure Daydream Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pure Daydream Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia Pure Daydream Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Pure Daydream marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pure Daydream został wydany w latach 2010's. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i czerwona porzeczka.

Orchidea Czerwona porzeczka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Daydream by Victoria`s Secret.

Pure Daydream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Pure Daydream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Pure Daydream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Daydream marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Daydream marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Spring Flower Les Copains Papillon Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Victoria`s Secret Isle of Pink Luciano Soprani Solo Rosa Naomi Campbell Seductive Elixir Fragonard Ile d`Amour Lollia Inspire Filles des Iles Floral Pettilant Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche Lulu Castagnette Lady Castagnette