Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Beach Victoria`s Secret dla kobiet

Pink Beach Victoria`s Secret dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny

Pink Beach marki Victoria`s Secret to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Beach został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są liczi, kiwi i melon; nutami serca są malina i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Liczi Kiwi Melon

Malina Róża

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Beach by Victoria`s Secret.

Pink Beach Recenzje Perfum

Pink Beach by Victoria`s Secret 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Pink Beach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Pink Beach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Beach marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Beach marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mexx Mexx Ice Touch Woman Guess Guess Gold Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Christian Lacroix Eau Florale Bleue Halston Halston Sheer Montale Fruits of the Musk Alain Delon Samourai Pinkberry O Boticario Glamour Victoria`s Secret Pure Seduction Kylie Minogue Pink Sparkle LR Beauty Queen