Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pink został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są dzięgiel, jagody jałowca, mandarynka, liść fiołka i bergamotka; nutami serca są piwonia, frezja, neroli i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i wetyweria.

Dzięgiel Jagody jałowca Mandarynka Liść fiołka Bergamotka

Piwonia Frezja Neroli Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink by Victoria`s Secret.

Pink Recenzje Perfum

Pink by Victoria`s Secret 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Annayake Pour Elle Princesse Marina De Bourbon LYS Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Aqaba Aqaba Spring L`Erbolario Lily of the Valley Gai Mattiolo Be Sparkling Les Nereides Vert d'Eau Miller Harris Fleur du Matin Annick Goutal Des Lys Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Sanctuary Green Tea & Jasmin Jeanne Arthes Boum Muscat