Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Pink Victoria`s Secret dla kobiet

Pink Victoria`s Secret dla kobiet Zdjęcia

Pink marki Victoria`s Secret to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pink został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są dzięgiel, jagody jałowca, mandarynka, liść fiołka i bergamotka; nutami serca są piwonia, frezja, neroli i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i wetyweria.

Dzięgiel Jagody jałowca Mandarynka Liść fiołka Bergamotka

Piwonia Frezja Neroli Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink by Victoria`s Secret.

Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Victoria`s Secret Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Victoria`s Secret Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink marki Victoria`s Secret. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink marki Victoria`s Secret reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Azzaro Blue Charm Shiseido Relaxing Fragrance Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Frapin Esprit de Fleurs Avon Wish of Luck Floris Edwardian Bouquet Marilyn Miglin Pheromone Nicolas Danila European Gardens Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille